BLUE IVY MÜZİK PİYASASINA ŞİMDİDEN HÜKMEDİYOR

Beyoncé'nin The Gift albümünde, siyahi kadınların gücünü anlatan, kızı Blue Ivy ile birlikte seslendirdiği "Brown Skin Girl" adlı parça Billboard Hot 100 listesine girdi.

Beyoncé'nin "Afrika'ya bir aşk mektubu" olarak adlandırdığı yeni albümü şu an Billboard Top 200 Listesinde 2 numarada yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından birçok sanatçının yer aldığı albümde, şarkıcının kızı Blue Ivy de yer alıyor. Şarkı siyahi kadınlara bir teşekkür ve sevgi mesajı taşıdığı için çokça övülürken, doğduğu andan beri görünüşü ve ten rengi sebebiyle toplum tarafından eleştirilen Blue Ivy'nin böyle bir şarkıda yer alması oldukça ilham verici. 

Bu şarkı Blue'nun ebeveynlerine eşlik ettiği tek şarkı değil. 2012 yılında Jay-Z'nin Glory adlı şarkısında yer alarak Billboard listesinde yer almış en genç insan olmayı başardı. Bu şarkıda Blue Ivy'nin doğduğu andaki ağlamasına yer veren Jay-Z, Blue'dan daha genç birinin listeye girmesini neredeyse imkansızlaştırdı. Blue aynı zamanda Beyoncé'nin 2016'da Daddy Lessons, 2017'de Mi Gente remixi ve Homecoming albümünde Lift Every Voice And Sing adlı şarkılarında da yer aldı. Bakalım ebeveynlerinin yolundan gidip o da bir gün Grammy ödülü sahibi olacak mı? 

Brown Skin Girl'ü dinlemek isterseniz: