BLUE IVY’NİN ŞAŞIRTAN MAKYAJ YETENEĞİ

Blue Ivy, anneannesine Cadılar Günü makyajı yaptı!

Beyonce’nin kızı Blue Ivy Carter şimdiden Billboard listelerinde ve 8 yaşında bir BET Ödülü kazananı! Ancak görünen o ki Blue Ivy’nin yetenekleri müziği aşıyor. Aynı zamanda kostüm makyajında yetenekli olan Blue Ivy, anneannesi Tina Lawson’a harika bir Cadılar Bayramı makyajı yaptı. Torununun yeteneğini Instagram hesabından paylaşan Lawson, “Blue harika bir makyaj sanatçısı. Beni bir anneanne iskeleti yaptı!” dedi. 

Cadılar Bayramı’na kısa bir süre kalmışken anneannesine bir iskelet makyajı yapan Blue Ivy, kostüm makyajı konusundaki yeteneklerini öne çıkarıyor. Birçoğumuz Cadılar Bayramı için değişik makyaj denemeleri yapıyoruz ancak itiraf edelim ki Blue Ivy’nin makyajı çoğu denememizden çok daha başarılı. 

Daha önce de torunu Blue Ivy’nin makyaj yetenekleri hakkında konuşan Tina Lawson, Ağustos 2019’da Blue’nun 7 yaşında ‘mükemmel kedi gözü makyajı’ yaptığını belirtmişti. Yine çoğumuzun zorlandığı bir şeyi 8 yaşındaki bir kız çok daha iyi yapıyor. Gerçekten de Z-Nesli canavar gibi geliyor! “Blue’ya çok fazla makyaj kiti aldım, çoğuna babası kızmıştı! Ama bu sadece oyun zamanı için. Makyaj yaparak çok eğleniyoruz. Blue tam bir makyaj sanatçısı” diyerek Entertainment Tonight’a konuşan Lawson, “Blue özellikle göz makyajı konusunda iyi. Taşlar ekliyor ve tüm o ihtişamı katıyor. Mükemmel bir kedi gözü makyajı yapıyor. O küçük bir sanatçı” diye eklemişti.