BRIDGERTON 2. SEZON TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Leydi Whistledown’dan 14 Şubat sürprizi!

“Sevgili okuyucularım, beni özlediniz mi?”

Leydi Whistledown’ı özleyenlere güzel haber! Bridgerton, 25 Mart 2022'de 2. sezonuyla geri dönüyor.

Netflix, resmi fragmanı 14 Şubat'ta (uygun şekilde Sevgililer Günü’nde) paylaştı. Lady Whistledown'ın geri döndüğünü açıkladığı ön izleme, Bridgerton hayranlarını çok heyecanlandırdı. Whistledown'a fragmanın paylaşılması yetmemiş gibi duruyor ki, dizinin 2. sezon afişi de yayınladı.

Dizinin ilk çıkışının birinci yıl dönümünde Netflix ve Shondaland, 2. sezonun prömiyer tarihini açıklamak için bir araya geldi. Çıkış planının 25 Mart 2022 Cuma olduğunu açıklayan duyuruda, oyuncular Jonathan Bailey, Simone Ashley, Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Luke Newton, Claudia Jessie ve Charithra Chandra'nın imparatorluk elbiseleri giymesi yer aldı.

Dizi, Kasım ayında tamamlandı. 21 Kasım'da Van Dusen, Instagram'da Bailey ve Ashley'nin başrolde olduğu bir fotoğrafını paylaştı ve "Ve bu, İkinci sezonun resmi özeti! Bu çok zorlu yılda her gün işe gelen bu kadro ve ekiple gurur duyuyorum."Bridgerton 2. sezon çekimleri Mayıs ayında başlasa da, onaylanmış COVID-19 vakasının ortaya çıkmasından sonra prodüksiyon Temmuz ortasında durduruldu. Kaynaklar, Ağustos ayı başlarında setin yeniden kurulup çalışmaya başladığını doğruladı.

Julia Quinn'in yazdığı bir kitap dizisi Bridgerton'ın temelini oluşturuyor ve tıpkı Daphne ve Simon'a odaklanan 1. sezon gibi, 2. sezon da Anthony'nin kendi aşk arayışını izletecek. Eski sevgilisi opera sanatçısı Siena (Sabrina Bartlett) tarafından hor görülen Anthony, aşk için değil görev için evlenmesi gerektiğine inanıyor ve gerçekten değer verdiği biriyle evlenmeyi reddediyor. Serinin ikinci kitabında, karısı olarak Edwina Sheffield'ı seçer; ancak Kate Sheffield, küçük kız kardeşini evlilikten Londra'nın en kötü şöhretli bekârıyla evlilikten korumak için devreye girer. Ne yazık ki, Kate yakında kendi kalbinin tehlikede olabileceğini fark eder. Kulağa hoş geliyor.Chris Van Dusen, Anthony'nin 2. sezonun tek odak noktası olmayacağını vurguladı. Penelope Featherington da spot ışığında olacak. "2. sezonun ana teması mantığa karşı kalp" diyor.