‘BRIDGERTON’ DİZİSİNİN 2. SEZONUNA İLK BAKIŞ

Yeni ‘Bridgerton’ sezonunun ilk resmi fotoğrafları yayınlandı!

Netflix, Çarşamba günü ‘Bridgerton’ serisinin ikinci sezonundan ilk resmi fotoğrafları paylaştı. Jonathan Bailey, Phoebe Dynevor, Nicola Coughlan, Claudia Jesse, Golda Rosheuvel ve seriye yeni katılan Simone Ashley’nin fotoğraflarını paylaşan Netflix, “Lord Anthony Bridgerton’ın aşk arayışına kim hazır? Bridgerton 2. Sezon 25 Mart’ta yayında” yazdı. 

Şovun yapımını Shonda Rhimes üstlenirken, yeni sezonda Lord Anthony’nin aşk arayışını izleyeceğiz. İlk sezon Bridgerton ailesinden Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) Simon Basset (Rege-Jean Page) ile ilişkisine odaklanırken, ikinci sezonda ana karakter Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey) olacak. 

Şubat 2021’de Ashley Simone’ın Kate Sharma adlı yeni bir karakteri canlandıracağı belirtirken, Simone’un ikinci sezonda Anthony Bridgerton’ın aşkını canlandıracağı öğrenildi. Eylül ayında Anthony ve Kate’in bir sahnesini paylaşan Netflix, ikinci sezonda Simon Basset’i canlandıran Rege-Jean Page’in olmayacağını da belirtmişti. 

Aralık 2020’de prömiyerini yapan ‘Bridgerton’ serisi Daphne ve Simon’ın ilişkisi, fantastik kostümleri ve hikayesiyle sansasyon yaratmıştı. Hayranlar tarafından ‘Gossip Girl’ ve ‘Pride & Prejudice’ yapımlarının karışımına benzetilen ‘Bridgerton’ serisinin ikinci sezonu vizyona girmesinin hemen ardından büyük beklenti yaratmaya başlatmıştı. Vizyondan bir ay sonra ikinci sezonun doğrulandığını duyuran Netflix, ‘Bridgerton’ serisinin izlenim rekorları kırdığını eklemişti. Geçtiğimiz Ekim ayında ‘Bridgerton’ serisinin kırdığı rekor Güney Kore yapımı ‘Squid Game’ tarafından geçilmişti.