BRITNEY SPEARS HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Spears, nişanlısı Sam Asghari'den ilk bebeğini bekliyor.

“Oh baby, baby!”
Britney Spears hamile!

40 yaşındaki pop yıldızı, 11 Nisan'da paylaştığı bir Instagram gönderisinde nişanlısı Sam Asghari'den ilk çocuğunu beklediğini duyurdu. Britney, "Hamilelik testi yaptım ve bir bebeğim olacak" yazdı. Kendisinin ve Asghari'nin evlenebileceğini de ima ederek; ondan "kocam" diye bahsetti.

Yemekten dolayı karnın şiş olabileceğini düşünen Spears ve nişanlısı, test yapınca şarkıcının hamile olduğunu anlamışlar.

16 yaşındaki iki oğlu olan Britney, paparazzilerin fotoğrafını çekmesini önlemek için "çok fazla dışarı çıkmayacağını" bildirdi. Spot ışıklarında bekleyen bir yıldız olarak geçmiş deneyimini yansıtan "Güçlü" şarkıcı, "Bu çok zor çünkü hamileyken perinatal depresyon geçirdim... Kesinlikle korkunç olduğunu söylemeliyim."

"O zamanlar kadınlar bunun hakkında konuşmazlardı… bazı insanlar içinde bir bebek varken bir kadının böyle şikayet etmesinin tehlikeli olduğunu düşündü" diye devam etti, "ama şimdi kadınlar her gün bundan bahsediyor…"Britney, duyurusunu artık dışarı çıkmak yerine "her gün yoga yapmayı" planladığını söyleyerek sonlandırdı ve "Çokça neşe ve sevgi yayarak!!!" dedi.

Şarkıcı, babasının vasiliğinden serbest bırakıldığı çalkantılı bir 2021 geçirmişti. Babasıyla 13 yıl boyunca zorlu bir vasilik dönemi geçiren Spears, doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldığını söylemişti.

Spears, aylardır başka bir çocuğa sahip olma arzusunu dile getirdi. Haziran 2021'de Los Angeles mahkemesine verdiği manşetteki konuşmasında, babası Jamie Spears ve ekibinin, koruma altında “evlenmesine ve bebek sahibi olmasına” izin vermeyeceklerini söyledi.

Mahkemeye verdiği demeçte, "Kademeli olarak ilerlemek istiyorum ve gerçek anlaşmayı yapmak istiyorum. Evlenip bir bebek sahibi olabilmek istiyorum. Hamile kalmamı, benim çocuk sahibi olmamı istemiyorlar, daha fazla çocuk sahibi olmamı istemiyorlar.”

Spears ve Asghari kısa süre sonra Eylül 2021'de çift, şarkıcının yeni elmas yüzüğünü "İnanamıyorum 💍💍💍💍💍💍❣️!!!!!!" başlığıyla gösterdikleri zaman nişanlandıklarını duyurdular. İyi haber, Spears'ın babasının kızının mülkünün koruyucusu olarak görevine son vermek için evrak göndermesinden kısa bir süre sonra geldi.


Yasal vesayet altında 13 yıl geçirdikten sonra Spears, 12 Kasım 2021'de Yargıç Brenda Penny tarafından vasilikten resmen serbest bırakıldı. Spears'ın avukatı Mathew Rosengart, duyuru yapıldıktan sonra gazetecilere verdiği demeçte, "Britney için sırada ne var ve bu, yaklaşık on yıldır ilk kez söylenebiliyor, bir kişiye bağlı: Britney," dedi.

Spears, Asghari ile ilk kez 2016 yılında “Slumber Party” müzik videosu setinde tanıştıktan sonra çıkmaya başladı. Spears'ın Instagram'da "aileye yeni katılan" bir kişi olduğunu tekrar tekrar ima etmesi ve Asghari'nin çiftin tatil planlarının "bebek, çok bebek yapmak" üzerine olacağını söylemesi, nişanlandıktan hemen sonra bebek dedikodularını alevlendirmişti.

Etİketler