BRITNEY SPEARS, KIZ KARDEŞİNİ INSTAGRAM'DA TAKİPTEN ÇIKARDI

Spears ailesinde gerilimi artıran an!

Pop ikonu Britney Spears, Instagram'da kız kardeşi Jamie Lynn Spears'ı takibi bıraktı. Şarkıcı, çoğunlukla diğer müzisyenler olmak üzere elliden az kişiyi takip ediyor ve Jamie Lynn artık bu listede değil. Bu, Spears ailesindeki gerilimi artıran önemli bir an olarak geçiyor. Vasiliği sona erdiğinden beri Britney, ailesinden kimin onu desteklediği ve kimin bunu yapamayacağını düşündüğü hakkında çevrimiçi olarak giderek daha fazla anlamlı yorumlar yapıyor.

Jamie Lynn, bu yıl aynı zamanda bir çatışma kaynağı olan bir otobiyografi yayınlıyor. Britney'nin hit şarkısı “Baby One More Time”ın korosuna atıfta bulunarak kitabının ”Mecbur İtiraf Etmeliyim” başlıklı olduğu söylendi. Yayıncı, kitabın başlığını “Söylemem Gereken Şeyler” olarak değiştirdi ve öfkeli hayranlardan özür diledi. Worthy Publishing, “Özellikle Jamie Lynn ve ailesi için bu hassas zamanda, kitabıyla ilgili yanlış ve eksik bilgilerin kamusal alanda ortaya çıkmasından derin üzüntü duyuyoruz” dedi.

Britney, bir Instagram gönderisinde küçük tartışmalar hakkında şaka yapıyor gibiydi, "Psssssss ayrıca harika bir haber… Gelecek yıl bir kitap yayınlamayı düşünüyorum ama bir başlık bulmakta sorun yaşıyorum, belki hayranlarım bunu yapabilirdi. Yardım Edin !!!! Seçenek #1… “Hay aksi,gerçekten bilmiyorum” Seçenek #2… “İnsanların ne düşündüğünü gerçekten umursuyorum” !!!!” Siz ne düşünüyorsunuz ????"Jamie Lynn'den ablasını vasilikten kurtulma mücadelesinde desteklediğini belirten gönderiler var, ancak Britney'nin Jamie Lynn'in onu düşünmeden bazı kararlar aldığını düşündüğü açık. Şarkılarının remikslerini söylemesinin nasıl engellendiği hakkında defalarca konuştu, ancak Jamie Lynn'in 2017 Radyo Disney Müzik Ödülleri'nde bunu yapmasına izin verildi.


Britney, "Kız kardeşimin bir ödül törenine gelip benim şarkılarımı remikslerde sergilemesinden hoşlanmıyorum !!!!!" diye yazdı. “Sözde destek sistemim beni derinden yaraladı !!!! Bu vasilik hayallerimi öldürdü... bu yüzden sahip olduğum tek şey umut ve umut bu dünyada öldürmesi çok zor olan tek şey... yine de insanlar hala deniyorlar !!!!”