BRITNEY SPEARS VE ELTON JOHN’UN YENİ ŞARKISI YAYINDA

Spears’ın 6 yıl sonra ilk şarkısı: “Hold Me Closer”.

Buse Saray BUSE SARAY 26 Ağustos 2022
BRITNEY SPEARS VE ELTON JOHN’UN YENİ ŞARKISI YAYINDA Getty Images

Britney Spears geri döndü!Pop yıldızı, vasiliğinin sona ermesinin ardından ilk yeni müziğini çıkardı. Ve geri dönmek için daha iyi bir yol seçemezdi. Elton John'un 1971 hiti "Tiny Dancer" ve 1991 şarkısı "The One"ı remiksleyen yeni parça: "Hold Me Closer". Oldukça efsane bir eşleşme…

Spears ve John, birlikte ünlü “Tiny Dancer” satırlarına başlamadan önce “The One”dan dizeler söylüyor. Şarkı, kulüp ve parti havası yayıyor, bu da onu yaz sonu partisi çalma listeleri için mükemmel seçenek yapıyor.

Spears, bu haftanın başlarında Instagram'da "Hold Me Closer" ile ilgili duygularını paylaştı. Açıklamada, John'a onu single'a dahil ettiği için teşekkür etti.

“Cömertliğiniz için teşekkür ederim ve böyle harika bir şarkıda size katılmamı düşündüğünüz için !!! Şarkınızda arka plan sesi olmak ne kadar havalı !!! Sir Elton, bunu sizin dehanız, yaratıcınız ve efsanevi zihniniz sayesinde yaptım !!! Çok müteşekkirim !!!”

Daha önce bildirdiğine göre, Spears'ın yapımcı Andrew Watt ile Beverly Hills'deki evinde yaptığı dizeleri kaydetmek için sadece üç saate ihtiyacı vardı. Şehir dışında olan John, Zoom üzerinden rehberlik etti.

“Rocketman” şarkıcısı, yayın için aynı derecede heyecanlandı ve hatta Cannes'daki La Guérite restoranında bir kalabalığa seslendirdi. John'un Instagram'da yayınladığı bir videoya göre seyirciler ona hayranlıklarını belli etti.
Spears'ın son projesi 2016'daki stüdyo albümü Glory olsa da; bu, bir yargıcın geçen Kasım ayında 13 yıllık yasal koruyuculuğunu sona erdirmeye karar vermesinden bu yana ilk çıkışı oldu. “Okie dokie… 6 yıl sonra ilk şarkım !!!!” diye bu hafta tweet attı. “Zamanımızın en klasik erkeklerinden biriyle şarkı söylüyor olmam çok havalı…@eltonofficial !!!! Biraz bunaldım… bu benim için çok önemli!!!”

John ise son zamanlarda Dua Lipa (“Cold Heart”) ve Rina Sawayama (“Chosen Family”) gibi genç pop yıldızlarıyla işbirliği yapıyor.


 “Hold Me Closer” şarkı sözlerini okuyun.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.