CAMBRIDGE DÜŞESİ’NİN KRALİYET MAVİSİ MONOKROM STİLİ

Kate Middleton, son görünümü ile modern bir prensesi anımsatıyor.

Kate Middleton ve Prens William, İngiliz kraliyet ailesinin yılın en büyük etkinliklerinden biri olan İngiliz Milletler Topluluğu Günü töreni için dışarı çıktı. Cambridge Düşesi ve Prens William, pazartesi öğleden sonraki Westminster Abbey'deki bu özel anda, Prens Charles ve Cornwall Düşesi'ne katıldı.

Düşes, bu özel gün için monokrom giyinmeye karar verdi. Kate Middleton, eşleşen bir görünümüyle göz kamaştırıcı görünüyordu; blazer kesim mavi bir elbise ve Ukrayna'ya ince bir selam veren mücevherler tercih etti. William, Kate'i lacivert bir takım elbise ve açık mavi bir kravatla tamamladı.

Kıyafeti, Düşes'in Noel Günü ayinleri ve çocuklarının vaftiz törenleri gibi büyük etkinliklerde giydiği birçok paltosunun arkasındaki favori İngiliz tasarımcılarından Catherine Walker'a aitti.

Saçları, gevşek bir tarzda, zarif bir görünüm için buklelerle şekillendirilmişti. Kate, kraliyet mavisi kıyafetiyle Lock&Co şapkasını eşleştirdi, görünümünü Rupert Sanderson süet ayakkabıları ve lacivert el çantasıyla tamamladı.


Catherine'in kıyafetinin rengi Ukrayna bayrağını andırdığı için ülkeye bir destek göndermesi olduğu söyleniyor. Ayrıca kıyafetinde ülkeye ince bir selam daha vardı. Görünümünü tamamlayan Diana'ya ait olan safir ve pırlanta kolye ve küpe setini, 2020'de Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodymyr Zelensky ve eşi Olena Zelensky ile bir araya geldiğinde takmıştı.


Prens Charles, Windsor'daki evinden seyahat etmemeye karar veren Kraliçe'yi temsil etmek için devreye girdi. Bu, Majesteleri'nin neredeyse on yıldan beri ilk kez etkinliği kaçırışıydı. Kraliçe en son 2013'te kötü bir gastroenterit krizinden kurtulurken hizmeti atlamıştı. Koronavirüsten yeni kurtulan hükümdarın katılmama kararı, yeni bir sağlık sorunundan ziyade ihtiyati tedbir ve pratik bir hamle olarak yorumlandı.

Charles'a eşi Camilla, William ve Kate ve ayrıca Prenses Alexandra katıldı. Gloucester Dükü ve Düşesi katılacaktı ancak Dük'ün pozitif koronavirüs testi nedeniyle etkinliği kaçırmak zorunda kaldılar.


Etİketler