CAMERON DIAZ OYUNCULUĞU NEDEN BIRAKTIĞINI AÇIKLADI

Cameron Diaz oyunculuktan biraz erken emekli oldu ama başarılı oyuncunun söylediğine göre, şuan hayatında bulunduğu konumdan çok mutlu.

Annie müzikalinin 2014 uyarlamasından beri ekranlarda göremediğimiz oyuncu, InStyle dergisi ile paylaştığı deneme yazısında, oyunculuğu ikinci plana attığından beri kendine zaman ayırabilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. 

"Buna şöyle bakıyorum. Zaten hayatımın yarısından fazlasını kamera karşısında, herkesin önünde geçirdim. Dolayısıyla şuan, hayatımı düzenlemek ve bu sektöre nasıl geri dönüş yapmak istediğimi anlamak için kendime zaman ayırmayı fazlasıyla hakettim. Bu sektöre geri dönmeyi istemeye de bilirim. Performans sergilemeyi özlemiyorum. Ne yaparsam yapayım bu, tutkulu olduğum bir şey olsun istiyorum, efor harcıyormuşum gibi hissettirmeyen şeyler"

Cameron'ın bu açıklaması, Ateşli ve Tatlı filminde başrolü paylaştığı arkadaşı Selma Blair'in Metro'ya verdiği röportajda, "Bir devam filmi çekmeyi çok isterim ama Cameron artık emekli oldu" demesinden aylar sonra geldi.

Diaz yazdığı deneme yazısında oyunculuk yapmıyorken nelerle uğraştığından ve eşiyle olan ilişkisinden bahsetti, "Benim her zaman yanımda olan insanlarla daha güçlü ve daha iyi ilişkiler kuruyorum. Benji ile evlenmek benim başıma gelen en güzel şeydi. Dünyanın en iyi eşine sahibim. Dünyadaki en iyi insan ve o benim eşim. Evlilik kesinlikle zor ve üstünde çalışmanız gereken bir iş. Seninle birlikte bir şeyleri yürütmeye istekli olması lazım seçtiğin kişinin, çünkü 60'a 40 gibi bir oran değil evlilik. Kesinlikle 50 50. Her zaman da böyle olmalı nokta. Evlendiğimde buna hazır mıydım bilmiyorum fakat Benji'nin özel biri olduğunu biliyordum. O gerçekten iyi bir adam. Saçma sapan hiçbir şey yok. Bu, gerçekten ferahlatıcı. Hayatımda olduğu için minettarım."

Diaz ve Madden, 7 aylık ilişkilerinden sonra 1 sene nişanlı kalıp 2015 senesinde dünya evine girmişlerdi. Çift, özel hayatını oldukça kameralardan gizli yaşıyor fakat Ağustos ayında Madden, Diaz'ın doğum günü için Instagram üzerinden tatlı bir tebrik mesajı paylaştı. Madden de aynı Diaz'ın deneme yazısında olduğu gibi eşini oldukça öven ve takdir eden bir mesaj yazdı. 


"Hayatını yaşama şeklin ve dünyaya olan şefkatinin ışığı gözlerinden okunuyor ve bu ışık bana bu hayatta olabileceğim en iyi adam olmak için ilham veriyor. Sen hayatımdaki en gerçek şeysin. Senin hayatında olduğum için sonsuza kadar minnettarım." 

Çift, Diaz'ın arkadaşı Nichole Richie aracılığı ile tanışmıştı. 2016'da Andy Cohen'in radyo programında o geceyi anlatan Diaz, Richie ve eşi ile verdikleri yemek partisine, Madden'in ikiz kardeşi Joel Madden'in geldiğini ve Joel'in ikiz kardeşini çağırıp çağıramayacağını sorduğunda Diaz'ın bunun sorun olmayacağını söylemesi ile tanıştıklarını söyledi.

Programda, "Bunun gerçek bir şey olduğunu farkediyorsun. Gerçek aşkın bu olduğunu. Gerçek bağlılık ve fedakarlığın bu olduğunu. Hayatını kuracağın insanın bu olduğunu" dedi.