CAMERON DIAZ UNUTULMAZ KIRMIZI HALI ANLARINI PAYLAŞTI

Altın Küre'deki Chanel, Oscar Töreni'ndeki Prada elbise...

Son yıllarda spot ışıklarından uzaklaşmayı tercih eden Cameron Diaz’ın kariyeri boyunca birçok unutulmaz kırmızı halı ve ekran stili oldu. ‘The Mask’ filminde giydiği kırmızı slip elbiseyi veya ‘Charlie’nin Melekleri’ filminde giydiği siyah tulumu kim unutabilir ki? Veya Altın Küre Ödüllerindeki Chanel elbisesi, Oscar Töreni'ndeki Prada elbisesi… Bizim için Cameron Diaz şıklık listesinin sınırı yokken, Diaz’ın kendisi favori stillerini açıkladı. 

Kariyeri boyunca kırmızı halıda giydiği elbiseler arasından en sevdiklerini seçen Diaz, makyaj sanatçısı Westman Atelier’in Youtube kanalına konuk oldu. Verdiği röportajda asla unutamadığı kırmızı halı anlarından bahseden Diaz, 2002 Oscar Ödülleri ve 2009 Altın Küre Ödülleri'nde giydiği elbiselerin favorileri olduğunu söyledi. 

Cameron Diaz 2002 Oscar Ödüllerinde (Getty Images)

2002 Oscar Ödülleri kırmızı halısında Emanuel Ungaro’dan büyük çiçek desenli ipek bir anvelop elbise giyen Diaz, yedi sene sonra Altın Küre Ödüllerine bambaşka bir stil ile katılmış ve Chanel’den tek omuzlu fuşya bir elbise giymişti. 

Cameron Diaz 2009 Altın Küre Ödüllerinde (Getty Images)

Son yıllarda oyunculuk kariyerine ara veren Cameron Diaz, eşi Benji Madden ve Aralık ayında doğan Raddix adındaki kızı ile vakit geçiriyor. Youtube kanalındaki sohbette hayatında en çok gurur duyduğu şeylerin evliliği, arkadaşlıkları ve ailesi olduğunu söyleyen Diaz, kısa bir süre önce Instagram canlı yayınında karantinasını nasıl geçirdiğini anlatmıştı. “Bir balon içerisinde olmayı çok seviyorum. Evimde ailemle ve eşimle olmayı ve yemek yapmayı seviyorum,” dyen Diaz, “Ya yemek yapıyorum, ya temizlik yapıyorum, ya bebeğimle ilgileniyorum ya da tüm bunları aynı anda yapıyorum” diye ekledi.