CARA DELEVINGNE SARI SAÇLARINDAN VAZGEÇTİ

Delevingne’den büyük değişim!

Cara Delevingne’i gördüğümüz ilk günden beri sarı saçları ile tanınıyor. Artık imzası haline gelen sarı saçlarından vazgeçen Delevingne, 22 Şubat’ta Instagram’dan yepyeni stili ile bir fotoğraf paylaştı. Selfiesinde yeni saç rengini ve kesimini gösteren Delevingne, “Sarışınlar daha çok eğleniyor ama kumrallar…” yazdı. 

Ünlülerin saç stilisti Mara Roszak’in Hollywood’daki Mare Salon kuaförünü ziyaret eden Delevingne, son zamanların kat kat kesim trendi ‘Shaggy’ stilini tercih etti. Güzellik salonundaki bir diğer isim, ünlülerin saç rengi uzmanı Jamie Levin ise Delevingne için ‘badem çikolatası’ renginde bir ton seçti. Delevingne’in yeni saç rengini Instagram hesabından paylaşan Roszak, “Bu Unicorn’dan insandan değişiklik istenip aranırsanız, ‘Shaggy’ stile yönelirsiniz,” yazdı. 


Kumral saç rengi kulübüne katılan Delevingne ise yeni stilini çok sevdi! Makyaj sanatçısı Molly Stern ile bir araya gelen Delevingne, Roszak’ın paylaştığı yazıdan etkilenerek Unicorn ilhamlı gökkuşağı renkleri ile dolu bir makyaj tercih etti. 

Etİketler