CARDI B VE JENNIFER LOPEZ ARKADAŞLIĞI

Birbirini 2017'den beri tanıyan ikili, ilk olarak Jay-Z'nin düzenlediği TIDAL X Brooklyn yardım konserinde sahne aldıklarında tanışmışlardı..

Jennifer Lopez ve Cardi B, yakında vizyona girecek olan Hustlers filminde Ramona ve Diamond adında iki striptizciyi canlandırarak birlikte çalışma şansı bulmuş olsalar da ikili aslında birbirini 2017'den beri tanıyor. 

Cardi ve Jennifer, ilk olarak Jay-Z'nin düzenlediği TIDAL X Brooklyn yardım konserinde sahne aldıklarında tanışmışlar. Cardi ilk tanıştıkları an ile ilgili, "salak gibi zıplayıp durdum ama o beni anladı" dedi. İlk kez bu etkinlikte yüz yüze tanışma şansı bulsalar da JLo,  uzun bir süredir zaten Cardi'nin hayranıymış. 2018'de verdiği bir röportajda Lopez, "Aslında komik. Çünkü Cardi'yi Instagram'da dört senedir takip ediyorum. Söylediği şeyler bana mantıklı geliyor. Hayat, insanlar ve insanların davranış şekilleriyle ilgili muazzam görüşleri var. Onu çok komik ve eğlenceli buluyorum ve bu sanırım bana beraber büyüdüğüm kızları ve ailemi hatırlattığı için!" dedi.

 Hustlers filmine ek olarak JLo ve Cardi, DJ Khaled ile düetleri olan Dinero adlı şarkıda da birlikte çalıştılar. Duyumlara göre Jennifer şarkıyı ilk dinlediğinde, hemen Cardi'yi de bu şarkıda duymak istediğini söylemiş Dinero, 2018 MTV VMA ödüllerinde en iyi işbirliği ödülünü eve götürmüştü.

YAZI: Deniz Akkaya