CHIARA FERRAGNI’NİN LUNAPARK TEMALI DÜĞÜNÜ

Ünlü tasarımcı Chiara Ferragni ve İtalyan şarkıcı Fedez evlendi!

Chiara Ferragni ve İtalyan şarkıcı Fedez'in heyecanla beklenilen düğünleri Noto, Sicilya’da gerçekleşti.

Geçtiğimiz hafta sonu Lunapark temalı düğünle evlenen çiftin hayranları, yıldızları görebilmek için sokağa döküldüler! İtalya’nın Kraliyet Düğünü gibi karşılanan Ferragni ve Fedez’in düğünü sosyal medyanın en çok paylaşılan etkinliklerinden biri oldu.

 
Geçtiğimiz hafta, Instagram’daki 14 milyon takipçisi ile gelinliğini Dior’un Kreatif Direktörü, Maria Grazia Chiuri’nin tasarladığını açıklayan Ferragni, düğün sırasında 3 elbise giydi. Düğünün öncesi günü Prada’dan kristal taşlı bir elbise giyen Ferragni’nin nedimeleri Alberta Ferretti’den sürdürülebilir kumaştan tasarlanan pembe elbiseler giydi. Nikah töreni için dantel işlemeli ve kabarık tüllü bir Dior elbisesi giyen Ferragni’nin düğün yemeği için giydiği gelinlik hayranlarının beğenisini topladı. İtalyan ve Fransız Couture esintileri ile tasarlanan gelinliğin üzerinde Fedez’in ünlü yıldıza evlenme teklifi ettiği sırada çalan şarkısının sözleri işlendi. Çiftin en önemli anlarının işlendiği gelinlikte, yavru aslan figürü ise Fedez ve Ferragni’nin bebekleri Leon’a bir gönderme yaptı. Blogger ve tasarımcı Ferragni, parti için Dior’dan kısa tüllü bir elbise tercih ederek, düğün için hazırlanan lunaparkta eğlendi.


Senenin en çok beklenilen etkinlikleri arasına giren Ferragni ve Fedez düğünü, sosyal medyadan #TheFerragnez hashtagi ile paylaşıldı. Dimora delle Balze’de bir açık hava düğünü ile evlenen çift, beyaz güller ve yeşillikler arasında göz kamaştıran bir kır düğünü oldu. Dans etmeye doyamayan davetliler daha sonra, atlı karıncalarda ve dönme dolaplarda çocukluklarına döndüler. Havaii fişek gösterileri eşliğinde geceyi bitiren çiftin en mutlu günleri festival havasında sürdü!.