CLOONEY VE AMAL MASALI

George Clooney ve Amal Alamuddin'in peri masalı gibi geçen üç günü!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Ağustos 2015
CLOONEY VE AMAL MASALI
<#text>Evet kızlar,  bir yakışıklının daha gözlerimizin önünde kayıp gitmesine şahit olmak çok kolay olmadı! Bu nedenle bu haberi vermek için biraz zaman geçmesi gerekti! Şaka bir yana Ryan Gosling ve Eva Mendes'in çocuk beklemesi, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin zaten beraber olsalar da işi resmiyete dökmeleri ve son olarak George Clooney ve Amal Alamuddin! Derin bir soluk alın ve haberimizi okumaya devam edin.


<#text>


<#text> 52 yaşındaki Oscar'lı Clooney ve 36 yaşındaki Arap asıllı İngiliz Avukat Amal Alamuddin, üç gün üç gece süren seremonide dün resmi nikah işlemini de tamamladılar. Zaten bunları biliyoruz ama bizim size itiraf etmek istediğimiz başka birşey var: Çiftin yanyana geldiği tüm fotoğraflarda, Alamuddin'in Clooney'den daha çok dikkat çektiği gerçeği. Yazımızın girişinde dünyadaki en seksi erkeklerin sırayla eşlerini seçmeleri ve yuva kurmalarına biraz bozulduğumuzu itiraf etsek de, bu cephede durum biraz farklı; Alamuddin stiliyle ve latin modelleri andıran fiziğiyle Clooney'den daha çok dikkat çekiyor ve akıllara ‘Yoksa kırmızı halının yeni gözdesi o mu olacak?' sorularını getiriyor. Bakalım siz de bizimle hem fikir olacak mısınız? İşte ‘yeni gelin'in şimdiye kadar olan 'celebrity'lik macerasından derlediğimiz stilleri... 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.