COURTENEY COX VE ED SHEERAN İKONİK SAHNEYİ YENİDEN CANLANDIRDI!

Ross ve Monica’nın dans rutini!

Courteney Cox yeni bir dans partneri buldu! Peki ya bu dans partneri kim? Ed Sheeran! Geçtiğimiz Pazar günü Instagram üzerinden inanılmaz bir video paylaşan Cox, Friends hayranlarının çok iyi hatırlayacağı bir sahneyi yeniden canlandırdı. Monica ve Ross’un bir yeni yıl bölümünde Dick Clark’ın şovu için yaptıkları ‘The Routine’ adlı dans koreografisini yapan Courteney Cox, bu sefer David Scwhimmer yerine Ed Sheeran ile partner oldu. 


“Sadece bir arkadaşım ile dans rutini…” diyerek videoyu paylaşan Cox, Sheeran ile dansını ‘#ReRoutine’ olarak adlandırdı. Oldukça beklendik bir şekilde beğenilere ve yorumlara boğulan video Friends hayranları tarafından tam puan aldı. 

Serideki dans rutininin neredeyse tamamını mükemmel bir şekilde yapan Cox ve Sheeran, sadece final hareketi tamamlayamadılar. Altıncı sezonun 10. Bölümünde yer alan ve ‘The One with the Routine’ adındaki bölümde gördüğümüz dans rutini, Ross ve Monica’nın çocukluklarında yaptıkları bir rutin olarak anlatılmıştı. ‘Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve’ programına katılıp bu dans rutinini yapan Monica ve Ross’un bu sahnesi serinin unutulmazları arasına yerleşti. 


Friends Reunion  bölümünde Courteney Cox ve David Schwimmer’ın dans rutinini yaptıklarını göremedik ancak görünen o ki buluşma bölümünün yönetmeni Ben Winston bunu çok istiyormuş! The Hollywood Reporter’a konuşan Winston, heyecanla beklenen HBO Max buluşma bölümünden sonra Cox ve Schwimmer’ın ‘The Routine’ dansını yapmalarını çok istediğini ancak teklifinin reddedildiğini söyledi. "Her ikisine de  ‘The Routing dansını yapmayı düşünür müydünüz?' diye sordum ve ‘Lütfen bize bunu yaptırma,’ dediler” diyen Winston, “Gerçekten olmasını istediğim şeyler vardı mesela masa okuması ve test. 20 sene sonra bu dansı nereye koyabilirdik bilmiyorum ama bu rutin kesinlikle fikir önerilerim arasında yer aldı,” diye ekledi. Orijinal rutini görememiş olabiliriz… Ancak en azından kardeşlerden biri rutini unutmamış!