DAKOTA JOHNSON FİLM ÇEKİMİNDE YAŞADIĞI PANİK ATAĞI ANLATTI

“Koşup güldükten sonra birden hareket etmeyi bıraktım ve ağlamaya başladım.”

Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Dakota Johnson, yeni filminin setinde yaşadığı panik atağı anlattı. ‘Our Friend’ adlı filmindeki ilk şarkı sahnesine hazırlanırken bir panik atak geçirdiğini anlatan Johnson, deneyiminin çok ürkütücü olduğunu söyledi. Vücudun aşırı korkuya verdiği bir tepki olan panik ataklar, stres, tehlike veya heyecan gibi durumlarda oluşabiliyor. Çekimlerinden önce sahne korkusunun oluştuğunu itiraf eden Johnson, detayları Jimmy Fallon’a anlattı. 


Casey Affleck ve Jason Segel’in Dakota Johnson’a eşlik ettiği ‘Our Friend’ filmi iç ısıtan bir arkadaşlığı anlatıyor. Johnson’un canlandırdığı Nicole karakteri, kanser teşhisinden sonra hayatın gerçek anlamını aramaya başlıyor. Röportaj sırasında panik atağının bir tiyatro salonunda şarkı performansı yaptığı sahneden önce olduğunu anlatan Johnson, “İnsanların karşısında şarkı söylemek aslında benim için inanılmaz ürkütücü ve sahnede beni çok da görmüyorsunuz. Kamera arkamdan çekim yapıyordu, ne olduğunu anlayamıyorsunuz bile ve bir tiyatro sahnesinde de performans yapmamam gerekiyordu. Sesimin playback versiyonunu yani ses kaydımı oynatmaya başladılar ve ‘Aksiyon’ dediler” dedi. 

Yönetmenin çekime başlaması ile birlikte panik atağını kontrol edemediğini söyleyen Johnson, “Direkt sahneden indim. Tiyatronun, sahnenin arkasında koşmaya başladım. Etrafta koşuyordum ve sonra birden gülmeye başladım ve tüm ekip, ‘Bu kız ne yapıyor?’ dedi. Koşup güldükten sonra birden hareket etmeyi bıraktım ve ağlamaya başladım. İnanılmaz bir uçuş modu gibiydi,” dedi. 

Johnson’un geçtiğimiz Mart ayında Architectural Digest dergisi için çektiği ev turu videosuna değinen Fallon, bu çekimin hayranlarının ilgisini çok çektiğini ekledi. Ev turu sırasında lime aşkına değinen Johnson, Fallon’a “Limeların videoda olduğunu bile bilmiyordum, onlar sadece süstü ve aslında ben limelara alerjiğim” dedi. 

Etİketler