DAVID BOWIE EFSANESİ

DAVID BOWIE EFSANESİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Ocak 2014
DAVID BOWIE EFSANESİ
Öyle insanlar vardır ki hakkında bildiklerimizi tekrar tekrar okumak, gördüğümüz fotoğraflara tekrar tekrar bakmak bizi asla sıkmaz. İşte David Bowie de bunlardan bir tanesi.

Ona verilen ‘Glam Rock'ın Kralı' ünvanını sonuna kadar hakkeden, albümleri ve onlar için yarattığı stili hala örnek alınan efsanevi müzisyen David Bowie bugün 67 yaşına bastı. Bırakın hayranlarını; Kate Moss, Tilda Swinton, Lady Gaga gibi stil ikonlarına bile ilham veren stiliyle müzik dünyası kadar –belki de ondan daha çok- moda dünyası tarafından farklı bir yere koyuluyor Bowie.

Hayali rock yıldızı Ziggy Stardust'ı anlatan ve en ses getiren albümü diyebileceğimiz 'The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars'taki görüntüsüyle (yanda albüm kapağını görebilirsiniz) hala birçok moda çekimine ilham veren Bowie, gerçekten başarılıysanız yaşarken de efsane olunabileceğinin kanıtı. Daha uzun yıllar aramızda olmasını diliyoruz.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.