DEMI LOVATO SOSYAL MEDYAYA ARA VERİYOR

Selena Gomez’den sonra Demi Lovato…

Demi Lovato yeniden sosyal medyaya ara veriyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü Instagram hikayelerinden bir açıklama yapan Lovato, “Bir süre ara veriyorum. Nazik olun,” diyerek sosyal medyaya ara verdiğini belirtti. Taylor Swift ile tartışması ile gündeme gelen ünlü şarkıcı yeni menajeri Scooter Braun’un arkasında durmuştu.

Swfit’in de birçok şarkısını yayınlayan Big Machine Records kayıt şirketini satın aldığını açıklayan Braun’un haberi ardından, Taylor Swift Tumblr üzerinden bir mektup yayınlayarak ne kadar hayal kırıklığına uğradığını ve kariyeri boyunca Braun’dan zorbalığa maruz kaldığını belirtti. 

Geçtiğimiz Mayıs ayında Braun ile anlaşan Demi Lovato, Instagram üzerinden bir paylaşım yaparak yeni menajerini korudu, “Endüstride birçok kötü insan ile mücadele ettim ve Scooter bunlardan biri değil. O iyi bir adam. Kişisel olarak hayatıma girdiği için minnettarım. İnsanları polemiğe sürüklemeyi ve iftiralar atmayı bırakın. Dünyada yeteri kadar nefret var.”

Savunmasına devam eden Lovato, “İstediğiniz kadar benim hakkımda konuşabilirsiniz ama ben her zaman ekibime sadık kalacağım. Sadık olmaya dünyadaki bir çok insandan daha fazla değer veriyorum ve eğer bu konuya ismim dahil olacaksa kendimi ve ekibimi korucayacağım” dedi.