DOKSANLARIN SÜPER MODELLERİ HİKAYELERİNİ ANLATIYOR!

Linda Evangelista, Cindy Crawford, Naomi Campbell ve Christy Turlington, belgesel serisinde kariyer yolculuklarını anlatacak…

Doksanlı yılların en ikonik dört modeli Apple TV+ ile bir araya geliyor! Bir belgesel serisi için hazırlanan Naomi Campbell, Linda Evangelista, Cindy Crawford ve Christy Turlington, Apple TV+’ın yeni ‘The Supermodels’ adlı projesi için toplanıyor. Her bir süper model kariyerlerine nasıl başladıklarını anlatırken aynı zamanda ‘Süper Model’ statüsüne nasıl ulaştıklarını anlatacaklar. “Barbara Kopple’ın yönetmenliği ile Imagine’daki muhteşem ekip ile çalışarak sonunda kendi hikayemizi anlatma fırsatına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu hem bizim için hem de seyirciler için çok güzel olacak. İnsanların bunu sadece kişisel hikayelerimizin bir kutlaması değil aynı zamanda arkadaşlığın, hayallerin ve azmin gücü olarak görmelerini istiyorum” diyen Linda Evangelista bir Instagram paylaşımı ile belgeseli doğruladı. 

Anlatımına seksenli yıllardan başlayacak olan belgesel, serideki modellerin şimdiye kadar olan kariyer yolculuklarını, işlerini ve aktivist projelerini inceleyecek. İki defa Oscar Ödülü kazanan Barbara Kopple’ın yönettiği belgesel Brian Grazer ve Ron Howard tarafından yapılıyor. Henüz yayın tarihi belli olmasa da bu belgesel serisini şimdiden izlemeniz gereken moda belgesellerine ekleyebilirsiniz!