‘DON’T LOOK UP’ FİLMİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Yeni Netflix filminde Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Timothée Chalamet ve Ariana Grande var!

Geçtiğimiz sene pandemi sebebiyle Hollywood film sektöründe birçok prodüksiyon ertelenmiş veya belirsiz bir süre için kapanmıştı. Bazı yapımlar önlemler alarak çekimlere devam ederken, şimdi ise oldukça heyecanlı bir film haberi ile karşınızdayız! Yıldız dolu kadrosu ile dikkat çeken yeni Netflix filmi ‘Don’t Look Up’ kısa süre içinde vizyona giriyor. Bu sene içerisinde Netflix üzerinden yayınlanacak ünlü dolu film hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıda görebilirsiniz…

‘DON’T LOOK UP’ FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Netflix’in 2021’de çıkacaklar listesinde yer alan ‘Don’t Look Up’ filminin kısa klipleri yayınlanmıştı. Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio’nun birlikte görüldükleri klip, birkaç saniye içerisinde film severleri heyecanlandırmayı başardı.

'Don't Look Up' filmi (Netflix)

DON'T LOOK UP FİLMİNİN KONUSU

Deadline’ın haberine göre komedi türünde olan ‘Don’t Look Up’ filmi, “Dünyayı yok etmek üzere yaklaşan bir asteroide karşı insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkan iki acemi gökbilimciyi konu alıyor.” ‘Don’t Look Up’ filmi daha önce ‘Vice,’ ‘The Big Short,’ ‘Anchorman’ ve ‘Step Brothers’ gibi filmlerin yapımını üstlenen Adam McKay tarafından yazıldı ve yönetildi. “Netflix’in bunu dünya çapında bir komedi olarak görmesi, ekibim ve benim için çıtayı oldukça yükseltiyor, bizi heyecanlandırıyor ve motive ediyor,” diyen McKay, yeni filmi hakkında heyecanlı olduğunu belirtti. 

‘DON’T LOOK UP’ FİLMİNİN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Filmin söylentileri ilk çıkmaya başladığı zaman Jennifer Lawrence’ın başrolde olacağını öğrenmiştik. Ancak şimdilerde kadronun çok daha etkileyici ve geniş olduğunu biliyoruz! ‘Don’t Look Up’ filminde Lawrence’a ek olarak Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Matthew Perry, Tyler Perry, Kid Cudi, Jonah Hill, Himesh Patel, Tomer Sisley, Ron Perlman, Melanie Lynskey, Rob Morgan, Chris Evans ve çok daha fazla isim yer alıyor. 

Daha önce bir basın açıklaması ile Lawrence’ın kadroda yer aldığını doğrulayan McKay, “Bu filmi Jennifer Lawrence ile yapacağım için çok heyecanlıyım. O, 17. Yüzyılda insanların dinamit oyuncu olarak adlandırdığı türden,” demişti. İlk defa Netflix yapımı bir filmde yer alacak olan Lawrence ve DiCaprio, 1 Aralık 2020’de Boston’da sette görüntülenmişlerdi. Kızıl bir peruk taktığı görülen Lawrence’ın yanı sıra DiCaprio da g��zlüklü ve sakallı imajı ile dikkat çekmişti. Aynı şekilde Ocak 2021’de Boston’da sette görüntülenen Cate Blanchett, platin sarısı saçları ile çevredikilerin ilgisini çekmişti. Yapım aşamasında olduğunu bildiğimiz ‘Don’t Look Up’ filminin yayınlanması için sabırsızlanıyoruz!

Etİketler