DREW BARRYMORE SADECE KADINLARIN OLDUĞU BİR GERİLİM DİZİSİ YAPIYOR

Ünlü oyuncu yeteneğini kamera arkasına taşıyor.

Romantik komedi filmlerinden kendi güzellik işine kadar Drew Barrymore hayatı dolu dolu yaşıyor. 42 yaşındaki ünlü oyuncu korku dolu Scream ve Firestarter gibi birçok filmde de rol almıştı ancak bu defa Barrymore kadın karakterlerin olduğu bir korku dizisi yapıyor. 

Black Rose Anthology adında olacak olan TV serisi sadece kadınlar tarafından yazılacak ve yönetilecek. Feminist bir korku dizisi olacak olan seride Barrymore projeyi Flower Films partneri Nancy Juvoven ile yürütecek.

Haberlere göre bu seri insanların en büyük korkularını kadınların bakış açısından gösterecek. Gerilimin temaları suçluluk duygusu, kıskançlık, ezilme, paranoya ve takıntılar gibi hisler ile birleştirilerek feminen bir perspektiften işlenecek.

Oyunculuk tekliflerini beklemek yerine Reese Witherspoon ve Drew Barrymore gibi kadın oyuncular kaderlerini kendi ellerine alarak televizyon ve film ekranlarını değiştirmeye geliyorlar. Barrymore’un Flower Films şirketi birçok filmin yapımcılığını üstlenirken, Witherspoon’un Hello Sunshine prodüksiyon şirketi de Wild ve Gone Girl gibi filmlerin yapımcılığını üstlenmişti. Drew Barrymore kadınların ağırlıkta olduğu bir seri yaratarak sektörün dengelerini değiştiriyor. Bizler de bu korku dolu diziyi sabırsızlıkla bekliyoruz.