DUA LIPA'NIN YENİ ALBÜMÜ 2024'TE ÇIKIYOR

Yeni Dua Lipa şarkılarına hazır olun!

Buse Saray BUSE SARAY 08 Ağustos 2023
DUA LIPA'NIN YENİ ALBÜMÜ 2024'TE ÇIKIYOR

Daha fazla Dua Lipa müziği geliyor! Yıldız, üçüncü albümünü tamamladığını ve bunun 2024 yılında geleceğini açıkladı.Lipa, üçüncü albümünü yapma süreci hakkında, verdiği röportajda “içine kapanmış ve heyecan verici" olduğunu söyledi ve hayranlarının ne düşüneceğinden emin olmadığını ekledi. "Ne tür bir tepki alacağınızı asla bilemezsiniz, bu yüzden bu gergin bir his" dedi. The Times'a göre Lipa, bir sonraki projenin özünde hala pop olacağını doğrulasa da, bu sefer 1970'ler dönemi psychedelia öğelerini de içerecek. Ayrıca, bir sonraki projenin "daha kişisel" olacağını da paylaştı. Yine de, ruhunu dünyaya açmaya tam olarak çalışmadığını söyledi. "Bence bu bir pazarlama aracı; ne kadar itirafçı olabilirsin?" diye ekledi. İnsanların didiklemesi için hayatının pek çok detayını ortaya koymayacağını da belirtti.

Lipa, ikinci albümü ‘Future Nostalgia’yı Mart 2020'de yayınladı ve kariyeri o zamandan beri gelişti. "Service95" adlı bir organizasyon başlattı; bu organizasyon, "Dua Lipa tarafından kurulan küresel bir editoryal platform" olarak tanımlanmakta olup; bir web sitesini, haftalık bir bülteni, "Dua Lipa: At Your Service" adlı bir podcast'i ve Service95 Kitap Kulübü'nü içeriyor.

Yıldız, aynı zamanda Temmuz ayında "Barbie" filminde mavi saçlı Denizkızı Barbie rolüyle sinemaya ilk girişini yaptı ve "Dance the Night" şarkısı, filmin dikkat çeken müziklerinden oldu.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.