EMILY IN PARIS'İN 3. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İkinci sezonu bir oturuşta bitirenler buraya!

Emily In Paris dizisinin ilk sezonunu bir günde bitirdikten sonra ikinci sezon için sabırsızlanmıştık. Dizinin ikinci sezonunu doğrulayan Netflix, geçtiğimiz günlerde heyecanla beklenen 10 bölümü yayınladı. İlk sezonu bir günde bitirdikten sonra doğal olarak ikinci sezonu de bir günde bitirdiğimizi itiraf etmeliyiz. Emily’nin Paris’te Amerikan bir pazarlama grup şirketi tarafından satın alınan Fransız bir pazarlama şirketindeki projelerinden çalkantılı aşk ve arkadaşlık ilişkilerine kadar ikinci sezon beklediğimizden çok daha fazlasını sundu. Keskin bir şekilde dünyayı ‘sevenler’ ve ‘sevmeyenler’ olarak ayıran ‘Emily In Paris’ serisinin ikinci sezonu 22 Aralık’ta yayınlanmış olabilir ancak şimdiden üçüncü sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyoruz. Siz de bizim gibi sabırsızlanıyorsanız aşağıda serinin üçüncü sezonu hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz… (Dikkat! İkinci sezonu henüz izlemediyseniz, aşağıda spoilerlar olduğunu söylemeliyiz!)

EMILY IN PARIS’İN ÜÇÜNCÜ SEZONU OLACAK MI?

Üçüncü sezonun ne zaman yayınlancağından önce yeni bir sezonun gelip gelmediğini bilmemiz gerekiyor. Netflix henüz ‘Emily In Paris’ serisi için yeni bir sezon doğrulamasa da önümüzde birçok ipucu var. Öncelikle tüm eleştirilere rağmen serinin oldukça popüler olduğunu kabul etmeliyiz, bu nedenle yeni bir sezonun çalışma aşamasında olduğunu düşünüyoruz. İkincisi, serinin kadrosu üçüncü sezonun prodüksiyon aşamasında olduğunun ipuçlarını birçok kez verdi. İkinci sezonun son bölümünün kocaman bir soru işareti ile sona ermesi, Emily’nin hikayesinin henüz tamamlanmadığının işaretlerinden biri. 

11 Ocak tarihinde dizinin geleceği için çifte sürpriz açıklandı. Emily in Paris üçüncü ve dördüncü sezonlar için onay alındığının duyurulduğu açıklamada zamanlama belirtilmese de dizinin iki sezon daha süreceği netleşti. 


 Netflix ve Lily Collins, yeni sezon haberini sosyal medyada paylaştı. Collins, Emily in Paris temalı DIY tişörtü giydiği selfie fotoğraflar ile haberi verdi. 

DİZİNİN ÜÇÜNCÜ SEZONUNDA NE OLACAK?

‘Emily In Paris’ ikinci sezonun final bölümünde Emily, Chicago’ya geri dönüp terfi alma veya Sylvie’nin iş teklifini kabul edip Paris’te kalma konusunda karar verme aşamasındaydı. Son sahnede köprüde Sylvie’yi arayan Emily, “Sylvie, kararımı verdim” demişti ve ikinci sezon bu şekilde noktalanmıştı. 

Emily’nin kararını bilmemek merakımızı artırsa da, Paris’te kalma ihtimali çok daha yüksek. Neden mi? Çünkü serinin adı ‘Emily In Chicago’ değil! Üçüncü sezonda Emily’nin Alfie ile uzun mesafe ilişkisine devam edip etmediğini, Gabriel ile yeni bir ilişkiye atılmaya çalışıp çalışmayacağını da göreceğiz!

‘EMILY IN PARIS’ OYUNCULARI ÜÇÜNCÜ SEZON HAKKINDA KONUŞTU MU?

Aralık 2021’de bir röportaj veren Lily Collins, üçüncü sezonun büyük bir ihtimalle gerçekleşeceğini söylemişti. “Umuyorum ki üçüncü sezon olacak çünkü gerçekten hikayeye devam etmek istiyoruz” diyen Collins, tüm ekibin yeni bir sezon için çalışmaya hazır olduğunu eklemişti. 

İkinci sezon biterken Instagram sayfasından bir paylaşım yapan Collins, “Au revoir Paris! Birkaç ay bu muhteşem şehirde geçirdiğim için çok şanslı hissediyorum. Buradan çok harika anılarla, ailemle özel anlarla, inanılmaz özverili ve yetenekli ekibimize sonsuz takdirle ve resmi olarak tamamlanan bir sezonla dolu olarak ayrılıyorum! Yakında sizlerle paylaşmak için çok heyecanlıyım. Eve gidiyoruz ama bir dahaki sefere kadar bir parçamızı burada tutuyoruz…" yazmıştı. “Bir dahaki sefere” mi? Demek ki yeni bir sezon geliyor!

Ek olarak serinin kostüm tasarımcısı Marylin Fitoussi, “Üçüncü sezondaki hayalim, ilk sezondaki kostümleri geri dönüştürmek olurdu. Bunu yapabilir miyiz bilmiyorum ama Lily'nin en ikonik kıyafetlerinden bazılarını geri dönüşüm atölyesine getirmeyi ve ne yapabileceklerini, yeniden kesip tasarlayacaklarını görmeyi hayal ediyorum” diyerek yeni bir sezon için çalışmaya sabırsız olduğunu söylemişti. 

ÜÇÜNCÜ SEZON NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Netflix, önümüzdeki haftalarda üçüncü sezon haberlerini doğrularsa yeni sezonun önümüzdeki sene Aralık ayında yayınlanmasını bekleyebiliriz.