EMMA CORRIN VE HARRY STYLES YENİ BİR FİLM İÇİN BİR ARAYA GELİYOR

Styles geçmişte Corrin'in köpeğini gezdirmiş!

Altın Küre ve SAG Ödülleri duyurusundan sonra ‘The Crown’ serisinde Prenses Diana’yı canlandıran Emma Corrin, Harry Styles ile yeni bir filmde yer alacak. Deadline’ın haberine göre Corrin ve Styles, Bethan Roberts’ın aynı isimdeki romanından uyarlanan Amazon’un ‘My Policeman’ adlı yeni romantik dram filminde yer alacaklar. 

Styles ile önceden tanıştıklarını anlatan Emma Corrin, Kasım ayında Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programında “Styles bir defasında köpeğime bakmıştı. Bu olayda en sevdiğim şey köpeğimin hiç bir fikri yoktu. Bir köpek için o sadece bir insan. Onun yaşadığı yerde yemeğe gidiyordum ve Spencer adlı köpeğime baktı. Ama bunu bir daha yapmadı. Yemeğimin ortasında bana ‘Gaz çıkarmadan durmuyor. Bu normal mi?’ diye mesaj atmıştı, sanırım bu yüzden bir daha yapmak istemedi,” diye Styles ile yaşadığı komik anıyı anlatmıştı. 

İlk olarak Eylül ayında ‘My Policeman’ filminde oynayacağını öğrendiğimiz Styles’ın karşısında kimin oynayacağını bilmiyorduk. Ancak Corrin’in filmde yer alacağı kesin olarak doğrulanırsa, Styles, Corrin ve köpeği Spencer ile bir fotoğraf bekliyoruz!

90’lı yıllarda geçen ‘My Policeman,’ yaşlı Patrick’in Marion ve Tom’un evine gelişini konu alıyor. 40 yıl önce yaşanan ‘sismik olayların’ keşfini tetikleyen bu beklenmedik misafir, ilginç gelişmelere sebep oluyor. Styles ve Corrin’i Tom ve Marion olarak başrolde göreceğiz.