EMMA ROBERTS INSTAGRAM ÜZERİNDEN ANNESİNİ ENGELLEMİŞ!

“Annemle bir Instagram savaşına girdim ve bunu asla beklemiyordum.”

Söylentiler ortaya çıktığı zaman Emma Roberts’ın hamileliği konuşulan tek şeydi diyebiliriz! Dedikodular karşısında sessizliğini koruyan Emma Roberts’ın aksine, annesi Kelly Cunningham, söylentileri doğrulamıştı. Sosyal medya üzerinden kızı Roberts’ın sevgilisi Garrett Hedlund ile bir bebek beklediğini söyleyen Cunningham, hayranının “Kelly, Emma hamile mi?” sorusuna “Evet!” diye cevap vermişti. 

Roberts aslında annesine bu konuda yeşil ışık yakmamış! Kısa bir süre önce ‘The Tonight Show’ programına katılan Roberts, annesinin söylentileri doğrulamasından rahatsız olduğunu söyledi. Her şeyin annesine ilk iPhone’u almaları ile başladığını söyleyen Roberts, “Artık FaceTime ve iMessage kullanabiliyoruz. Başlarda tamamen sevgi doluydu,” dedi. Daha sonra, “Bu hayatımda yaptığım en kötü şeydi,” diyen Roberts, “Her şey bir felakete dönüştü” diye ekledi. 

Emma Roberts ve annesi Kelly Cunningham (Getty Images)

“Söylentileri doğruladığını öğrendiğimde uçaktaydım ve ona ulaşamadım. Onu arayamıyordum veya saldıramıyordum. Sadece ona iMessage’dan veya Instagram üzerinden mesaj atıyordum ve ondan durmasını istiyordum!” diyerek, annesinin yorumlara cevap verdiği günü anlatan Roberts, “Ona, ‘Anne hamileliğimi doğrulamış oldun,’ deyince bana ‘Emma, sen duyurdun" diye cevap verdi. Ben de ‘Hayır ben duyurmadım bu sadece bir haberdi,’ dedim ve o da ‘Aa ben bunu anlamamıştım,’ dedi,” diye ekledi. 

Annesi ile konuştuktan sonra çok sinirlendiğini söyleyen Roberts, Instagram’dan annesini engellediğini ekledi. “Bir noktada onu engelledim. Tek silahım buydu. Bana gecenin 2’sinde ‘Beni engelledin mi?’ diyerek mesaj attı. Ben de ‘Evet, seni engelledim,’ dedim. Ama sonra dayanamayıp engeli kaldırdım,” diyen Emma Roberts, bir süreliğine annesini Instagram üzerinden engellediğini itiraf etti. Şimdi bu olaylardan sonra güldüklerini söyleyen Roberts, “Annemle bir Instagram savaşına girdim ve bunu asla beklemiyordum,” dedi. Şimdilerde aralarını düzelttiklerini söyleyen Emma Roberts, bu hikayenin bebeklerine anlatmak için güzel bir hikaye olduğunu ekledi.