EMMA ROBERTS OĞLU İLE İLK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Roberts şimdiden oğlu ile stil uyumuna dikkat ediyor!

Aralık 2020’de sevgilisi Garret Hedlund ile ilk bebeklerini dünya getiren Emma Roberts, oğullarının ismini ‘Rhodes’ koymuştu. TMZ’nin haberine göre 27 Aralık, Pazar günü doğum yapan Emma Roberts, 12 Ocak’ta oğlu ile ilk fotoğrafını Instagram üzerinden paylaştı. Oğlu Rhodes ile canlı turuncu tonlarında bir stil tercih eden Emma Roberts, “2020’ye bir şeyi doğru yaptığı için teşekkür ederim. Bizim aydınlık ışığımız Rhodes Robert Hedlund” yazdı. 

Oğlunun göbek adı için soyadına gönderme yapan Emma Roberts, sevgilisi Hedlund ile ilk olarak Mart 2019’da görüntülenmişti. Neredeyse 10 senedir Evan Peters ile birlikte olan Roberts, Peters ile ayrılığından kısa bir süre sonra Hedlund ile bir birlikteliğe başlamıştı. 

İlk aylarda hamileliğini gizli tutmak isteyen Roberts, söylentilerin çıkmaya başlamasına rağmen sessiz kalmayı tercih etmişti. Ancak Roberts’ın annesi Kelly Cunningham, hamilelik haberini Instagram üzerinden bir takipçisinin yorumuna cevap vererek doğrulamıştı. Bu olayın ardından annesini sosyal medyada engellediğini esprili bir şekilde anlatan Roberts, “Bu bir felaketti. Ve bunu uçaktayken öğrendim bu nedenle ona ulaşamadım. Yani, onu arayıp bağıramadım. Sadece mesaj ve Instagram üzerinden durmasını istedim! Bir noktada panikledim ve annemi engelledim. Elimdeki tek silah buydu!” demişti.