EMMA ROBERTS, YILDIZLARLA DOLU MARVEL FİLMİNİN KADROSUNDA

Roberts, Spider-Man spin-off’u Madame Web filminin oyuncusu oldu.

Emma Roberts, Sony'nin Marvel karakterleri evreninde geçen son filmi “Madame Web”e katıldı. Oyuncu, başrolde Dakota Johnson'ın ve açıklanmayan bir rolle "Euphoria" çıkışlı Sydney Sweeney'nin de yer aldığı yıldızlarla dolu bir topluluğa katılıyor.

Spider-Man için bir başlangıç hikayesi işlevi gören “Madame Web”, aynı zamanda Sony'nin başrolde bir kadını öne çıkaran ilk modern çizgi roman uyarlaması.

Çizgi romanlarda Madame Web, miyastenia gravis hastalığına sahip (vücudun iskelet kaslarının çeşitli derecelerde zayıflamasına neden olan bir kas hastalığı) yaşlı bir kadın olarak tasvir edilir. Bu nedenle örümcek ağına benzeyen bir yaşam destek sistemine bağlıdır. Madame Web, yaşı ve tıbbi durumu nedeniyle hiçbir zaman kötü adamlarla aktif olarak savaşmadı. Bu nedenle kaynaklar, projenin başka bir şeye dönüşebileceğinin altını çizdi. Psişik duyusal güçleri nedeniyle, esasen Sony'nin Doctor Strange versiyonu olduğunu söyleniyor.


Emma Roberts’ın en son üyesi olduğu Madame Web kadrosunda, Celeste O'Connor, Isabela Merced ve Tahar Rahim yer alıyor. Sony, Roberts'ın Pazartesi günkü oyuncu seçimi hakkında yorum yapmadı. Roberts'ın filmdeki rolü bilinmiyor. 

SJ Clarkson, Sony'nin Marvel karakterlerine dayalı büyüyen istikrarlı filmlerinin bir parçası olan özelliği yönetmeye hazırlanıyor. Senaryoyu Jared Leto'nun vampir gerilim filmi “Morbius”ta daha önce birlikte çalışan Matt Sazama ve Burk Sharpless yazacak.

Filmin 7 Temmuz 2023'te vizyona girmesi planlanıyor. 

Roberts için bu, Diane Keaton, Susan Sarandon ve Richard Gere'in de rol aldığı, yakında çıkacak olan romantik komedi “Maybe I Do” prodüksiyonunu kısa süre önce tamamladıktan sonraki ilk Marvel karakteri olacak. 

Oyuncu, ayrıca FX’in American Horror Story'nin yeni sezonlarında da favori olmaya devam ediyor. Roberts, mutlaka başrol oynamadığı projeler üzerinde çalıştığı için prodüksiyon cephesinde de aktif. En büyük prodüksiyon kredilerinden biri Netflix dizisi First Kill'dir. The Hunt ve Netflix'in Holidate adlı filminde de yer aldı. Kredileri arasında Fox's Scream Queens ve UglyDolls da var.


Sony’nin Venom: Let There Be Carnage filmi dünya çapında 500 milyon dolardan fazla hasılat elde ederken, Spider-Man: No Way Home ile dünya çapında 1,85 milyar dolarlık satışla 2021'in en büyük filmi oldu.


Etİketler