EMMA STONE DAVE MCCARY İLE NİŞANLANDI!

Dave McCary heyecanlı haberi Instagram sayfasından duyurdu!

Stone, iki yılı aşkın süredir ilişki yaşadığı, SNL yazarı ve yönetmeni Dave McCary ile nişanlandı. McCary, Instagram hesabında Emma'nın ışıltılı yüzüğü ile fotoğrafını paylaştı. 


Bu gönderiyi Instagram'da gör

💕

@ davemccary'in paylaştığı bir gönderi ()


İlişkileri ilk olarak Ekim 2017'de, bir kaynağın People'a, ikilinin son üç aydır görüştüğünü söylemesi üzerine ortaya çıkmıştı. 

Özel hayatını oldukça gizli tutmaya çalışan Stone, hiçbir röportajında özel hayatı ile ilgili bir yorum yapmadı. Ancak, ELLE Ağustos sayısında Jennifer Lawrence'a, 30 yaşına yaklaştıkça evlenmeye çok daha sıcak baktığını söylemişti. "Çocuklara bakış açım, yaşım ilerledikçe değişti. Daha önce asla bebek bakıcılığı falan yapmazdım. Gençken, asla evlenmeyeceğim, asla çocuk sahibi olmayacağım diyordum. Sonra büyüdükçe, gerçekten evlenmek istiyorum ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorum dedim."

Stone aynı zamanda 20'li yaşları hakkında da konuştu. "Yirmili yaşlarım gerçekten ilginç zamanlardı. Geçtiğimiz son 10 senede hem pozitif hem negatif çok fazla şey oldu. 30 yaşına girmenin hayatınızı bu kadar etkilemesi çok tuhaf. Gençliğimde sahip olduğum hayalleri yaşamak, sevdiğim işi yapmak ve arkadaş edinmekten, bir anda yetişkin olarak ne istiyorum? diye düşünüyorsun."