EMMA WATSON HARRY POTTER NEDENİYLE PSKİOLOJİSİNİN BOZULDUĞUNU AÇIKLADI

Watson küçüklüğünde şöhretle başa çıkmakta zorlanmış...

Emma Watson, küçük yaşta ünlü olmanın zorluklarını ve Harry Potter döneminde üzerinde hissettiği baskılar hakkında  konuştuğu bir röportajda, çok genç yaşta şöhret olmakla yaşadığı sıkıntıları ve onun beraberinde gelen suçluluk duygusundan bahsetti.

Emma, "terapideyken kendimi çok suçlu hissettim. Neden ben, başkası benim yerimde olsa bunun tadını çıkarır ve benden daha fazla keyif alırdı diye düşündüm. Bu konuda çok suçluluk duydum. Bundan daha çok keyif almalıyım bundan, bunun hakkında daha heyecanlı olmalıyım ama ben gerçekten zorlanıyorum diye düşünüyordum" dedi.


Emma Watson, bu zor zamanlarında kendini bulmak için ailesinin yardımını almış. Emma, "Bazen çok fazla geliyordu, o kadar fazla geliyordu ki neredeyse vertigo olacak kadar.. kendimi kopmuş hissediyordum ama huzuru bunda kendi kimliğimi hatırlamada buldum. Ben birinin kızıyım. Ben annemin kızıyım, ben babamın kızıyım, ben bir kız kardeşim. Ben bir aileye mensubum. Bir yerden geliyorum, kökenlerim var. Gerçekten önemli, ağırlıklı ve sağlam olan, bunların hiçbiriyle ilgisi olmayan, sahip olduğum büyük bir varoluş ve kimlik var."

YAZI: Deniz Akkaya