EMMA WATSON, TOM FELTON’A AŞIK OLDUĞU ANI ANLATTI

Hermione Granger ve Draco Malfoy aşkı gerçek olabilirmiş!

HBO Max’ın 1 Ocak’ta yayınlanacak Harry Potter buluşma bölümünden hemen önce Emma Watson, rol arkadaşı Tom Felton hakkında konuştu. Film serisinde Watson, Hermione Granger karakterini ve Tom Felton ise Draco Malfoy karakterini canlandırmıştı. Serinin hayranları ikili arasında romantik bir ilişki olmasını isterken, Watson, Felton’a “aşık olduğu an” hakkında konuştu. Seçmeler sırasında farklı görevler üstlenen Watson, filme başladığı sıralar Felton’a karşı bir şeyler hissettiğini itiraf etmiş oldu!

ET Canada’ya konuşan Watson, “Ders aldığımız bir odaya girdim. Bize verilen görev, Tanrı'nın neye benzediğini düşündüğümüzü çizmekti ve Tom bir kaykay üzerine şapkalı bir kızı çizmişti. Ve nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum - ona aşık oldum,” dedi. 


“Her gün sınıfa gelip kağıtta numarasını arıyordum, numarası yediydi ve eğer adı kağıtta yazıyorsa, o gün benim için ekstra heyecanlı bir gün oluyordu” diyen Watson, “Benden üç yaş büyüktü bu yüzden onun için ben kız kardeşi gibiydim” diye ekledi. Çocuk olmalarına rağmen bir şeyler hissettiğini söyleyen Felton, dedikodu yapan set ekibinden tüyolar aldığını söyledi. Ne yazık ki Harry Potter hayranlarının düşlediği romantik ilişki gerçek olmamış!

“Sanırım saç veya makyaj sandalyesindeydim ve bana ‘Evet, Emma senden hoşlanıyor’ dediler,” diyerek Watson’ın hikayesini sürdüren Felton, “Bunu duyunca ona karşı korumacı olma gereği hissettim. Evet, Emma’nın yeri her zaman benim için özel ve şimdi de aynı şekilde” diye ekledi.