EMMY ÖDÜLLERİ'NDE FRIENDS BULUŞMASI!

Gecenin tek canlı sunucusu olan Jennifer Aniston, Emmy izleyicileri için mini bir Friends buluşması düzenledi!

Buluşmada Jason Bateman bile vardı!

Gecenin baş sunuculuğunu yapan Jimmy Kimmel, Aniston'ı evinde ziyaret etti. Aniston, Kimmel ile konuşurken Courtney Cox ve Lisa Kudrow da Aniston'ın yanında yer aldı. Aniston'ın yakın arkadaşı Jason Bateman da kısa süreliğine bu buluşmaya katıldı. 

Peki Jason Bateman neden oradaydı?

Aniston, the Morning Show'daki rolü için  Bir Drama Dizisinde En İyi Kadın Başrol Oyuncusu dalında adaylığa sahip. Jason da bu heyecanlı gecede arkadaşının yanında olmak istemiş.

Emmys'deki bu Friends buluşmasını, tüm ekibin yer alacağı merakla beklenen asıl buluşmanın bir fragmanı sayıyoruz! HBO Max, gösterinin tüm yıldızlarını içeren, senaryosuz özel bir yayın düzenleyecek. Ancak Covid-19 nedeniyle çekimler ertelendi.

Aniston en son Ağustos ayında, beklenen buluşmanın ertelenmesiyle ilgili beklediğimize değeceğini söylemişti. "Süper olacak. Size bir şey söyleyeyim mi? Bu süreç bize, buluşmayı daha heyecanlı ve daha eğlenceli hale getirmek ekstra fazla zaman verdi. Bu yüzden ertelenmeye bardağın dolu tarafından bakmayı tercih ediyorum. Biz hiçbir yere gitmiyoruz. Friends'den asla kurtulamayacaksınız, üzgünüm. Hayat boyu bizimlesiniz!"

Jennifer Variety' verdiği röportajda çekimlerin ertelenmesiyle ilgili, "Maalesef tekrar ertelmememiz üzücü oldu. Bunu canlı seyirci ile nasıl yapacağımız hakkında çok düşündük. Bunun için güvenli bir zaman değil. Nokta. Olay bundan ibaret. Bunu yapmak için güvenli bir zaman değil" dedi.