FENTY’NİN SANAL PARTİSİ

Rihanna, sosyal izolasyonda bile tüm dünyayı eğlendirmekten vazgeçmiyor!

Rihanna haftasonu herkesin katıldığı bir parti düzenledi! Markası Fenty ile bir dijital parti hazırlayan Rihanna, “Fenty Social Club” adlı sanal parti serisinin ilk bölümünü başlatmış oldu. Instagram üzerinden bir açıklama yapan Rihanna, Fenty’nin daha önce bir araya geldiği DJ Pedro, Kitty Ca$h, Stretch Armstrong, Lil Uzivert ve İngiliz rapçi Octavian’ın performans gerçekleştireceğini duyurdu. 


Fenty’nin geçtiğimiz hafta satışa sunduğu suni deri koleksiyonunun lansman kutlaması yerine geçen bu sanal parti, Rihanna hayranlarını oldukça sevindirdi. PETA tarafından tebrik edilen yeni Fenty suni deri koleksiyonunun ardından Rihanna’nın “Modada Merhamet” Ödülünü alacağı söylenmişti. Zülümsüz moda koleksiyonları ile bu ödülü daha önce alan isimler arasında Serena Williams ve Jessica Simpson yer alıyor. 


Sosyal izolasyon sürecinde Cuma gecesi hayranları için eğlenceli bir etkinlik düzenleyen Rihanna aynı zamanda kendi vakıfı Clara Lionel Vakfı aracılığı ile coronavirüs mücadelesine $5 milyon bağışladı. Vakfın açıklamalarına göre bağışlar Direct Relief, Feeding America, Partners in Health, Dünya Sağlık Örgütü COVID-19 Dayanışma Fonu ve International Rescue Committee gibi kurumlar arasında bölündü.