GIGI HADID HAMİLE!

Zayn Malik ve Gigi Hadid’in bir bebek beklediği söyleniyor!

23 Nisan’da 25. yaş gününü evde ailesiyle kutlayan Gigi Hadid’in şimdi kutlamak için daha çok sebebi var! US Weekly ve TMZ’nin haberlerine göre Gigi Hadid ve sevgilisi Zayn Malik bir bebek bekliyor! 20 haftalık hamile olduğu söylenilen Gigi Hadid, bir bebek beklediğini sadece ailesine ve arkadaşlarına söyledi. Geçtiğimiz senenin sonlarında yeniden bir araya gelen Gigi ve Zayn’ın, aralarındaki ilişkinin ne kadar özel olduğunu fark ederek bir aile kurmak istedikleri söylendi.


2015’te ilişkilerine başlayan Malik ve Hadid, 2018 ve 2019’da ayrılıp yeniden barıştılar. Sonbahar 2019’da Bachelorette yıldızı Tyler Cameron ile kısa bir süre birliktelik yaşayan Gigi Hadid, Ocak 2020’de Zayn ile tekrar bir araya geldi. Annesi Yolanda Hadid’in Pennsylvania’daki çiftliğinde doğum gününü kutlayan Gigi Hadid, Instagram’da Bella Hadid ve Zayn Malik ile fotoğraflar paylaştı. 

Geçtiğimiz Şubat ayında verdiği bir röportajda çocuk planlarından bahseden Hadid, “Sanırım yaş aldıkça, yani bir gün aile kuracağım ve hep modellik yapacağımdan da emin değilim. Modanın yaratıcı kısmını çok seviyorum, bu gerçekten tatmin edici. Çalıştığım insanlar beni çok mutlu ediyor, onların etrafında olduğum için çok şanslıyım. Ama kim bilir? Belki tam zamanlı yemek yapmaya başlarım!” demişti.  Henüz Zayn veya Gigi hamilelik söylentilerini doğrulamasa da birçok kaynak çiftin bir bebek beklediğini duyuruyor! Ama eğer bir bebek bekliyorlarsa, çifte mutuluklar diyoruz! Dünyaya hoş geldin bebek Zigi!