GIGI HADID HAMİLELİĞİNDE YEDİKLERİNİ PAYLAŞTI

Çilek, sushi ve tarçınlı rulo!

Gigi Hadid, hamileliğini uzun bir süre gizli tutmayı başardı. Zayn Malik ile ilk bebeğini bekleyen Gigi Hadid, tüm süreci hayranlarından uzak yaşamayı tercih etmişti. Ara sıra sevdiklerine sürpriz yapan Hadid, geçtiğimiz günlerde Instagram’da hamileliğinde yediklerini paylaştı. Coronavirüs pandemisi boyunca ailesi ile beraber Pennsylvania’daki çiftliklerinde kalan Hadid, çiftlik günlerinden bir fotoğraf serisi paylaştı. 


Kaldıkları evi ve manzarasını paylaşan Hadid, bunun yanı sıra çiftlikte yediklerini de paylaştı. Karantina sürecini annesi Yolanda Hadid, kız kardeşi Bella Hadid ve sevgilisi Zayn Malik ile birlikte geçiren Gigi Hadid, yediği tarçınlı ruloların, taze çileklerin ve sushilerin fotoğraflarını paylaştı. 

“Yaz minnettarlığı,” diyerek paylaştığı fotoğraf serisine arkadaşı Karlie Kloss “Bu tarçınlı rulolara ihtiyacım var,” ve Ashley Graham ise “Bunların tarifini istiyorum,” diyerek yorum yaptı. Hamileliğini Nisan ayında Jimmy Fallon’un şovunda doğrulayan Hadid, söylentilere göre Eylül ayında doğumu için New York’a geri dönecek. 

Etİketler