GIGI HADID HAMİLELİĞİNİ ÖĞRENDİĞİ GÜNÜ ANLATTI

"Sahne arkasında midem bulanıyordu ama sürekli yemek yersem bu bulantıyı kontrol edebiliyordum..."

Hamilelik sürecini gözlerden uzak yaşayan ve kızı ile oldukça nadir paylaşım yapan Gigi Hadid, kişisel hayatına ufak bir pencere aralayarak hamileliğini öğrendiği günü anlattı. Geçtiğimiz Eylül ayında sevgilisi Zayn Malik ile ilk bebeklerini dünyaya getiren Hadid, kızının ismini bile paylaşmamıştı. 18 Ocak’ta hamileliğini öğrendiği günü anlatan Hadid, bir hayranının Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma cevap verdi. 


New York Moda Haftası'nda Tom Ford’un defilesine çıkmadan bir gün önce hamile olduğunu öğrendiğini söyleyen Hadid, hayranının “Jacquemus defilesinde yürüdüğün zaman, hamile olduğunu biliyor muydun? Veya sonrasında mı öğrendin?” sorusuna, “Tom Ford defilesinden bir gün önce öğrendim. Sahne arkasında midem bulanıyordu ama sürekli yemek yersem bu bulantıyı kontrol edebiliyordum, bu yüzden annem bana her defile öncesinde bir atıştırmalık hazırladı,” diye cevap verdi. 


Jacquemus’un Sonbahar- Kış 2020 defilesi 18 Ocak, 2020’de Paris’te gerçekleşmişti ve Tom Ford defilesi ise 7 Şubat, 2020’de Hollywood’da gerçekleşmişti. Bu da Gigi Hadid’in hamileliğini 6 Şubat’ta öğrendiğini gösteriyor. Moda haftaları yavaş yavaş başlarken, yeni anne Gigi Hadid de Instagram üzerinden Jacquemus defilesine bir ‘throwback’ yaparak, ‘Bebeğim buradaydı,” diyerek podyumdan bir kare paylaştı. 

Hadid, Jacquemus defilesinde hamile olduğunu bilmiyordu, ancak artık biliyor! Hadid’in ileride kızına anlatabileceği harika bir hikaye daha…