ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

GIGI HADID KIZININ İLK DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Hadid ailesi, daha önce görülmeyen fotoğraflar paylaştı…

Gigi Hadid ve Zayn Malik, kızları Khai’nin ilk doğum gününü New York’ta kutladılar. Gigi’nin kardeşi Alana Hadid, Zayn, Khai ve Gigi’nin fotoğraflarını paylaşırken, Bella Hadid ise kendisinin ve Khai’nin fotoğrafını Instagram hikayesinden paylaştı. Aynı zamanda kardeşi Anwar Hadid ve sevgilisi Dua Lipa’nın fotoğraflarını paylaşan Bella Hadid, Gigi’nin balonlar ile süslenmiş evinin görüntülerini paylaştı. 

“Küçük dünyamıza olan en iyi şeylerden biri olan Khai’nin doğum günü kutlu olsun,” yazan Alana, “Muhteşem kardeşimin en harika anne olduğunu görmek gözümü gururdan yaşla dolduruyor. Senin büyüdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum küçük kız. Teyzen Alana seni çok seviyor. Bu meleği bize verdiğiniz için teşekkür ederim Gigi ve Zayn, 1. yaş günün kutlu olsun!” diye ekledi.

Instagram hikayelerine ek olarak Khai’nin daha önce görülmemiş fotoğraflarını paylaşan Bella Hadid, “Ailemizin en güzel hediyesinin doğum günü kutlu olsun… Kalbimin bu kadar büyüyebileceğini bilmiyordum! Üzgünken beni güldürüyorsun ve sadece hayatta olduğun için beni mutluluktan ağlatıyorsun. En harika insan olarak büyüyeceğin için sabırsızlanıyorum. Bana sonsuza dek en iyi arkadaşımı armağan ettiğiniz için teşekkür ederim Gigi ve Zayn,” yazdı. 

Bella Hadid ve Dua Lipa Instagram Hikayeleri

Paylaştıkları tüm fotoğraflarda Khai’nin yüzünü saklayan Hadid ailesi üyeleri, Gigi ve Zayn’ın gizliliklerine özen gösterdiler. Temmuz ayında hayranlarına, basına ve fotoğrafçılara bir mektup yazan Gigi Hadid, “Dileğimiz, Khai reşit olduğunda kendini dünyayla nasıl paylaşacağını seçebilmesi ve seçmediği bir kamusal imaj için endişelenmeden, olabildiğince normal bir çocukluk yaşayabilmesi” yazmıştı.