GIGI HADID MAKYAJ YAPARKEN İLİŞKİSİ HAKKINDA BAZI DETAYLAR VERDİ!

Hadid, Malik ile barıştıktan sonra ilk defa ilişkileri hakkında bazı ipuçları verdi.

Gigi Hadid, geçtiğimiz günlerde en açık röportajlarından birini verdi! Makyaj sanatçısı Erin Parsons ile bir makyaj videosu çeken Hadid, Maybelline’in Instagram canlı yayınına katıldı. Hamileliğinden, estetik ameliyat olduğu söylentilerine kadar birçok konuya değinen Hadid, bebeğinin babası Zayn Malik hakkında da konuştu. Son yıllarda Malik ile sürekli ayrılıp barışan Hadid, neredeyse bir senedir ilişkileri hakkında yorum yapmamıştı. 2018’deki ilk ayrılıklarından sonra yeniden barıştıktan sonra ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya karar veren Hadid ve Malik, detayları gizli tutuyorlardı. Son aylarda Malik ile yeniden bir araya gelen Hadid, geçtiğimiz güne kadar sevgilisi hakkında soruları yanıtlamıyordu. 

Şu sıralar ilişkilerinin dinamiğini Parsons’a anlatan, Hadid aynı zamanda makyajına yorum yaptı. Hadid, bu kadar iyi bir makyajla gidecek hiçbir yere sahip olmadığından yakındıktan sonra Pennsylvania'da onunla karantinada alan Malik hakkında konuştu.Ellerini kavuşturup gülümseyen Hadid, “Bu kadar komik olan ne biliyor musun, onun işten döndüğümde, ‘Ah bu bir Erin’in stili' veya ‘Bu Patrick Ta’nın işi gibi’ dediğini düşünmüyorum. Ama Zayn makyajlarımı gerçekten seviyor, mesela Erin makyajımı yaptığında heyecanlı bir tepki veriyor, 'Vay canına, harika görünüyorsun’ gibi şeyler söylüyor,” dedi. 

Hadid, “Bazen ultra çekici makyajlar uygulamaktan kendimi alıkoyamıyorum. Bunun nedenini bilemiyorum,” diyen Parsons’a, “Bu çok komik. Ben de ‘Bu Erin’in işi,’ diyorum. Fark etmese de Zayn’ın en sevdiği makyaj sanatçısı sensin. Bunu bilip bilmediğini bilmiyorum ama fark ediyor,” dedi. 

Bazen Gigi’ye yaptığı makyaj stillerini Zayn’a sorduğunu söyleyen Parsons, “Yaptığım işi seviyorum. Bazen, ‘Zayn sen ne düşünüyorsun?’ diye soruyorum. Güzel olmuş mu? ‘Evet,’ diye cevap verdiği zaman ‘Oldu, kazandım,’ diye düşünüyorum,” dedi. “Zayn’ın asla hayır dediğini düşünmüyorum,” diye araya giren Hadid’e Parsons da katılarak, “Aynen, hiçbir zaman hayır demiyor. Onun asla böyle kötü olacağını düşünmüyorum,” dedi. 

Zayn Malik hakkında konuşurken gülümseyen ve yüzü ışıldayan Gigi Hadid’in videosunu aşağıda görebilirsiniz…