GIGI HADID VE LEONARDO DICAPRIO'NUN İLİŞKİSİ DEVAM EDİYOR MU?

Gigi ve Leo’nun, bir Cadılar Bayramı partisine birlikte geldiği söyleniyor.

Buse Saray BUSE SARAY 02 Kasım 2022
GIGI HADID VE LEONARDO DICAPRIO'NUN İLİŞKİSİ DEVAM EDİYOR MU? Getty Images

Gigi Hadid ve Leonardo DiCaprio'nun ilişkisi ile ilgili ayrıntılar hakkında çok fazla konuşulmuyor. Ancak söylentilere göre, ikisi hala birlikte vakit geçiriyor ve geçtiğimiz günlerde bir Cadılar Bayramı partisine birlikte katıldılar.Bir kaynak, Hadid ve DiCaprio'nun Circoloco'nun Cadılar Bayramı partisine Bella Hadid, Irina Shayk ve sanat tüccarı Helly Nahmad ile geldiğini söyledi. Brooklyn Navy Yard'da düzenlenen partiye, grup parti otobüsüyle geldikleri söyleniyor.

Onları gören biri, "Leo, bir şey içmediği sürece gecenin çoğunda korkutucu bir maske taktı" dedi. “Maskesi yarı canavar, yarı zombi” idi. Hadid ve DiCaprio'nun, parti içindeki ilişkileri detaylandırılmadı.

Hadid ve DiCaprio'nun ilişkisiyle ilgili son güncelleme Ekim ayının başlarında geldi. Bir kaynak, Hadid'in ciddi şekilde DiCaprio ile çıkmak konusunda neden tereddüt ettiğini anlattı.

"Gigi, Zayn'dan sonra (eski erkek arkadaşı ve iki yaşındaki kızı Khai'nin babası Malik), ciddi bir ilişkiye girmek için acele etmiyor” dedi kaynak. "Leo'ya çok düşkün ve onunla bir ilişki sürdürmekle ilgileniyor ama aynı zamanda mankenlik işleriyle ve kızının yanında olmakla çok meşgul."

Başka bir kaynak, söylenenleri tekrarladı. "Gigi ve Leo şu anda çok eğleniyor" dedi. "Sade ve özel kalmaya çalışıyorlar ve birlikte geçirdikleri zamandan zevk alıyorlar."

DiCaprio, en son model Camila Morrone ile çıktı; Morrone 25 yaşına girdikten sadece iki ay sonra, Ağustos ayının sonlarında ayrılıkları bildirildi. Hayranların şaka yaptığı DiCaprio'nun kız arkadaşları için resmi olmayan sınır yaşıydı. Hadid, bir yıldır halka açık bir şekilde bekâr ve en son Malik'ten Ekim 2021'de ayrıldı.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.