GIGI HADID VE ZAYN MALIK’İN KIZLARI İLE TANIŞIN

Hadid ve Malik çiftinin yeni bebekleri hakkında bildiğimiz her şey!

Artık Gigi Hadid ve Zayn Malik ebeveyn oldular! TMZ’nin ilk hamilelik söylentilerinden sonra Gigi Hadid 30 Nisan’da Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılarak hamileliğini doğrulamıştı. “Tabii ki bildiğiniz üzere, kendi şartlarımız içinde açıklama yapmak isterdik ancak çok heyecanlıyız, mutluyuz ve herkesin iyi dilekleri ve desteği için minnettarız.” diyen Gigi Hadid, “Her anı doya doya yaşamak istiyorum. Özellikle bu zamanlarda, evde hep birlikte bu deneyimi yaşamak çok güzel.” diye eklemişti. 


Hamilelik sürecinde çifte yakın bir kaynağın Entertainment Tonight’a yaptığı açıklamaya göre, “Gigi ve Zayn birlikte ilk bebeklerini bekliyorlar ve çok heyecanlılar. Gigi bu sırrı ailesi ve yakın arkadaşları ile paylaştı ve sadece birkaç aylık hamile. Geçtiğimiz senenin sonunda yeniden bir araya gelen Gigi ve Zayn, sanki hiç ara vermemişler gibi devam ettiler ve ilişkilerin ne kadar özel olduğunu anladılar.” Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Gigi Hadid ve Zayn Malik’in bebeği hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda görebilirsiniz...

YOLANDA HADID ANNEANNE OLDUĞU İÇİN ÇOK HEYECANLI

Gigi Hadid’in haberi doğrulamasından bir süre önce Yolanda Hadid, RTL Boulevard’a “Küçük sırrımızın basına yayılmasından sonra hala şoktayız. Ama tabiiki hepimiz çok heyecanlıyız. Eylül’de anneanne olacağım için çok heyecanlıyım, özellikle annemi bu kadar kısa bir süre önce kaybettikten sonra. Ama bu hayatın güzelliği: Bir ruh bizden ayrılıyor ve yeni bir ruh geliyor. Bunun içim minnet duyuyorum,” demişti. 


GIGI HADID’İN HAMİLELİĞİ SÜRPRİZ OLMUŞ

People dergisine konuşan bir kaynağa göre çift inişli çıkışlı ilişkilerine rağmen birbirlerine değer vermeyi asla bırakmadılar. Hamileliği beklenmedik olan Gigi Hadid, genç olmasına rağmen birçok kez çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti. People dergisine konuşan ve çifte yakın olan kaynak, hassas ve düşünceli olan Gigi Hadid’in harika bir anne olacağını eklemişti. 

GIGI HADID MODA HAFTASINDA HAMİLEYDİ

Geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen Moda Haftalarındaki podyumlarda yürüyen Gigi Hadid, bu süreçte hamileydi! Karantina sürecinde makyaj sanatçısı Erin Parsons ile birlikte Maybelline’in Instagram canlı yayınına katılan Hadid, hayranlarına hamileliği hakkında detaylar vermişti. “İnsanlar yüzüme filtreler yaptığımı söylüyor ve yüzümün bu yüzden yuvarlak olduğunu düşünüyorlar. Ama benim doğdumdan beri dolu yanaklarım var. Özellikle Moda Ayında birkaç aylık hamileydim,” diyen Hadid, defilelerde yürürken hamile olduğunu itiraf etti. 

GIGI HADID HAMİLELİĞİNİN HER ANINI KAYDETMİŞ

Hamilelik sürecinde Instagram üzerinden fazla paylaşım yapmayan Gigi Hadid, yine de birçok fotoğraf çektiğini söylemişti. Temmuz’da bir Instagram canlı yayınına katılan Hadid, “Hamileliğim şu sıralar dünyadaki en önemli şey değil” diyerek Black Lives Matter hareketinin ve pandeminin hamilelik fotoğraflarından daha önemli olduğunu belirtmişti. Sosyal medyada paylaşım yapmasa da günlük tuttuğunu ve fotoğraflar çektiğini söyleyen Hadid, “Büyüyen karnımın çok fazla fotoğrafını çektim ve aileme ve arkadaşlarıma yolladım. Çünkü birçok insan bana ‘Bunları kaçırmadığına emin ol,’ diyordu. Bunları gelecekte paylaşacağım, acele etmiyorum ve şu sıralar sadece bu deneyimin tadını çıkarmak istiyorum. Hamileliğim boyunca her sabah uyanıp bir paylaşım için güzel görünmeye endişelenmek istemiyorum” demişti. Bu canlı yayında ilk kez büyüyen karnını gösteren Hadid, “İşte benim karnım,” demişti. 

GIGI HADID VE ZAYN MALIK’İN İLK BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ

23 Eylül’de Twitter üzerinden bir paylaşım yapan Zayn Malik, “Bebek kızımı burada, sağlıklı ve çok güzel. Hissettiklerimi kelimelerle ifade etmek imkansız bir iş gibi. Bu küçücük insana hissettiğim sevgi, anlayabileceğimin çok üstünde. Onu tanıdığım için minnettarım, ona ‘benim’ demekten gurur duyuyorum ve birlikte yaşayacağımız hayat için çok mutluyum,” demişti. 


Bir süre sonra Instagram üzerinden kızının elini paylaşan Gigi Hadid de, “Kızımız bu hafta sonu dünyaya geldi ve şimdiden dünyamızı değiştiriyor,” demişti. 

GIGI VE ZAYN EBEVEYNLİĞİ ÇOK SEVİYOR

Us Weekly’nin haberine göre Gigi ve Zayn, küçük kızları ile vakit geçirmeye doyamıyorlar. Çok mutlu olduğu söylenen Gigi Hadid, yeni bir anne olduğu için çok heyecanlı ve kızı ile her an için minnettar.