GIGI HADID’İN 7 AYLIK KIZI ŞİMDİDEN BİR MODA İKONU

Hadid, kızı Khai’in yeni bir fotoğrafını paylaştı.

Gigi Hadid, kızı Khai’in 7. ayını kutluyor! Salı günü sevgilisi Zayn Malik ile kızları Khai’in fotoğrafını Instagram üzerinden paylaşan Gigi Hadid, “Bu hafta bebeğimin 7 aylık olduğuna inanamıyorum.” yazdı. Her zamanki gibi Khai’in yüzünü göstermeyen Hadid, kızının kırmızı Versace eşofman takımlı ve Dr. Martens botlu stilini paylaştı. Şimdiden bir moda ikonu olma yolunda ilerleyen bebek Khai, annesinin genlerinden faydalanıyor!


İkinci fotoğrafta Donatella Versace’yi etiketleyen Hadid, Khai’in kıyafetinin tasarımcıdan bir hediye olduğunun ipuçlarını verdi. “Khai bebek çok hızlı büyüyor. Senin gibi tam bir Versace bebeği!” yazan Versace Kreatif Direktörü Donatella Versace, gelecekteki süper modelini bulmuş gibi görünüyor. 

Ebeveyn yaşantısından oldukça mutlu olan Malik ve Hadid, geçtiğimiz aylarda, Eylül ayındaki doğumdan sonra ilk defa dışarıda görüntülenmişlerdi. Mart ayında iHeartRadio’nun programına katılan Malik ise, “Dürüst olmak gerekirse, bu harika. Khai doğmadan önce konuştuğum birçok insan, ‘Bu büyük bir değişim olacak, her şey değişecek’ diyorlardı. Ama o harika bir bebek. Benim için ve Gigi için alışması çok kolay oldu. Khai her şeyi bizim için kolaylaştırıyor, iyi uyuyor ve sütü çok seviyor. Şu sıralar sadece onu besliyoruz ve altını değiştiriyoruz. Her şey harika ve baba olmaya kesinlikle bayılıyorum.” demişti. 

Etİketler