GOSSIP GIRL YENİDEN ÇEKİLİYOR

İkonik dizinin yeni versiyonu için beklemede kalın!

Yakın bir zaman önce Gossip Girl’de Nate karakterini oynayan Chase Crawford, dizinin yeniden çekildiğinin ipuçlarını vermişti. Deadline’a göre, ikonik serinin ‘yeniden hayal edilen’ hikayesini izleyebileceğiz! Serena van der Woodsen veya Blair Waldorf’un 30’lu yaşlardaki hikayelerini izlemeyi bekliyorsanız hemen heyecanlanmayın! Gossip Girl’ün bu versiyonunda yepyeni bir kadro olacak. 

Haberlere göre New York’ta özel bir lisede okuyan yeni nesil gençler yeni bir ‘Gossip Girl’ ile tanışarak seneler sonra değişen sosyal medya kültüründe görülecekler. Dizinin orijinal senaristi Joshua Safran, Josh Schwartz ve Stephanie Savage ile çalışarak 10 bölümlük bu yeni serinin hikayesini yazacak. 

Nate rolünü yeniden canlandırmaya hazır olduğunu belirten Crawford, “Herkesi dahil etmek çok zor çünkü herkesin farklı planları var. Herkesin farklı televizyon serileri var ve hepsi oldukça başarılı. Tüm oyuncuları bir araya getirmek zor olabilir bu nedenle yeni senaryoda farklı karakterler olacağını düşünüyorum,” demişti. 

Geçtiğimiz Mayıs ayında E! News’a konuşan Leighton Meester, Blair karakterini yeniden canlandırmak konusu için, “Asla, asla demem. Bu yüzden bilemiyorum. Kimse bu konuda bana bilgi vermedi,” diyerek yeni bir Gossip Girl hikayesine sıcak baktığını belirtmişti. Aynı şekilde 2017 yılında Blake Lively, “Duruma bağlı. Yedi sene boyunca yine bu dizide oynar mıyım? Hayır çünkü bu çok zor bir iş ve benim çocuklarım var, onlardan uzak kalmak istemem. Ama hayatta asla, asla dememem gerektiğini öğrendim. Daha önce yapmadığım bir şeyi yapmak istiyorum, daha önce yaptığım bir şeyi değil. Ama bunu tekrar yapar mıyım? Kim bilir, eğer iyiyse ve mantıklıysa neden olmasın. New York’ta yaşamak, çalışmak ve çekim yapmak. çok eğlenceliydi,” diyerek yeni bir Gossip Girl dizisinde oynayabileceğini belirtmişti.