Gucci Kampanyasında Sürpriz Çift: Kendall Jenner ve Bad Bunny

İlişkileri hakkında sessiz kalmaya devam eden çift, Gucci'nin yeni reklam kampanyası için poz verdi.

Buse Saray BUSE SARAY 30 Eylül 2023
Gucci Kampanyasında Sürpriz Çift: Kendall Jenner ve Bad Bunny

Kendall Jenner ve Bad Bunny, ilişkileri hakkında hiç açıklama yapmasalar da, Gucci Valigeria bavulu reklam kampanyasıyla Instagram'da resmi bir şekilde yer almak için yaratıcı bir yol buldular. Tatlı çift, markanın yeni reklam kampanyası için poz verdi.Gucci'nin paylaştığı videoda, her ikisi de bavulları taşıyor ve kararlı bir şekilde terminale doğru yürürken Gucci giysileri giyiyorlar. Rapçi uzun siyah bir palto giymiş, siyah pantolon ve siyah botlarla birlikte bir çift güneş gözlüğü takmış durumda. Jenner ise beli kemerle sıkılan beyaz bir gömleğin üzerine siyah bir kazak, uyumlu pantolon ve beyaz spor ayakkabılar giymiş. Saçları hafif bir rüzgarla dalgalanıyor.Video reklamın yanı sıra, kampanyanın bir parçası olarak yayınlanan çiftin birkaç fotoğrafı da bulunuyor, bunlardan birinde Bad Bunny, Jenner'ı bavullarının istiflendiği bir bavul arabasıyla eğlenceli bir şekilde itiyor. Başka bir fotoğrafta ise farklı Gucci kıyafetleri giyinmişler ve havalimanında çok daha ciddi bir tarzda yürüyorlar.Çift, geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftası sırasında Gucci defilesinin ön sırasında birlikte oturdu ve bu birlikte poz verdikleri nadir görüntülerden biriydi.


İki isim, kampanyaya rağmen ilişkileri hakkındaki detaylar konusunda sessiz kalmaya devam ediyorlar. Bad Bunny, Haziran ayında Rolling Stone röportajında "sahip olduğum tek şey gizlilik" dedi.

"Açıklayacağım bir şey olduğunu biliyorum. İnsanların bir şeyler söyleyeceğini biliyorum" dediği aşk hayatı sorulduğunda. "İnsanlar benim hakkımda her şeyi bilirler, bu yüzden korumam gereken ne var? Özel hayatım, kişisel hayatım... Sonunda tek cevap, sahip olduğum tek şey benim gizliliğimdir."


 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.