GÜNEŞ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Blake Lively, spotlar altında tekrar parlamaya hazır!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Mayıs 2014
GÜNEŞ  YÜZÜNÜ GÖSTERDİ


Blake Lively ‘nin kendine has ışıltılı ve göz kamaştırıcı cazibesiyle hafif safiyane sıcaklığı, bize tekrar şunu hatırlattı: Evet, o hala Hollywood'un altın kızı! Hedeflerinin başında ne var? Gucci'yle birlikte dünyayı değiştirecek potansiyele sahip bir proje.

Birkaç tane şunlardan çantana koy!” ELLE çekiminin sonu ve Blake Lively, babaanne edasıyla kalan çikolatalı kurabiyelerden almam için ısrar ediyor: “Ciddiyim, pişman olmayacaksın. Bunlar Jacques Torres.” Ama ben tepki veremeden, aktrisin gün boyunca arka planda pusuya yatan kocası, bütün yakışıklılığıyla sinsice yaklaşıyor ve tabağı alarak ortadan kayboluveriyor. Lively, manşetlerinden birinde delik olan gri süveteriyle uyumlu bir mini etek giymiş, ince uzun parmakları altın yüzüklerle dolu ve parlıyor. Sıradan bir pasta ustasına göre belki biraz fazla narin ama bu yemek meraklısı ve dünya yemekleri kursu müdavimi, oyunculuğa verdiği bir yıl aradan bahsederken bile aşçılık terimlerini kullanıyor. “Çorba gibi oldu bu sene” diyor, “içinde pek çok şey kaynadı.” Projeleri arasında, New York merkezdeki evi dekore etmek ve bir yaşam stili firması açmak için zemin hazırlığı (detayları yakın zamanda paylaşacağına söz veriyor) bulunuyor. “Sadece kendime özel bir hayatımın olması güzeldi” diyor: “Gossip Girl'de altı yıl boyunca 10 ay, her gün 15 saat çekim yaptık. Lise mezuniyetimden beri hiç boş zamanım olmamıştı. Kendime vakit ayırıp gerçekten sevdiğim şeylere odaklanmak harikaydı.”~

ALTIN KALPLİ GÜZELBlake Lively tam anlamıyla spot ışıklarının altından çekilmiş de değil aslında. Gucci Première adlı kokunun yüzü olarak markanın son derece başarılı “Chime for Change” yardım inisiyatifinde de rol alıyor. Marka, Londra'da geçen sene dev bir konser vererek projeyi başlatmıştı. “Seyircilerin, Hindistan'daki berbat hayatından kendini kurtarmayı başarmış bir kadını Madonnaymış gibi alkışlaması heyecan vericiydi” diyor. İnisiyatifle bugüne kadar yaklaşık beş milyon dolar gelir elde edilerek kadınlar yararına 81 ülkeden 260 projeye kaynak oluşturuldu. Bu aydan itibaren Gucci parfüm satın alanlar, ödedikleri miktarın beş dolarlık kısmını “Chime For Change” web sitesi üzerinden bağışlayabilecekler. “Elbette, parfümü alıp web sitesine girmemek de bir seçim ama o zaman tam bir hödüksünüz demektir” diyor Lively: “Bu proje, tüketiciye sorumluluk vererek onu aktif katılımcı haline getiriyor çünkü.” Harrison Ford'la çektikleri The Age of Adaline adlı yeni film projesindeyse bir asır boyu 20'li yaşlarında kalan bir kadını canlandırıyor. (Bir Hollywood fantezisi olarak fena sayılmaz.) “Bu filmde sevdiğim muzip, derin ve karmaşık bir gerçeklik var” diyor. “Ve moda! Hangi yıl olduğunun söylenmesine gerek yok; kıyafetler ve makyaj, hikayenin parçası.” Kişisel stil seçimlerine gelecek olursak: “Yaşım ilerledikçe sanırım daha az parıltılı şeyler giymeye başlıyorum” diyor: “Ve biliyorum ki, bir gün diz kapaklarım fil gibi buruşacak. Ama şimdilik, etek boyum oldukça kısa!”

APRIL LONG

BLAKE LIVELY'NİN STİLİNİ KEŞFETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.