HAFTANIN ÖNE ÇIKAN HABERLERİ

Chanel'den Lady Gaga'ya,Bowie'den Bella Hadid'e bilmeniz gerekenler haberimizde!

Chanel'in yeni yüzü kim olmuş? Bella Hadid'in son başarısı ne? Peki, Lady Gaga'nın Grammy'lere özel sürprizinden haberiniz var mı? Cevapları öğrenmek için okumaya devam edin.

• Kristen Stewart sonunda kendi güzellik anlaşmasına kavuştu! Güzelliğini asi tavırlarıyla harmanlayan oyuncu, klasik güzelliğin sembollerinden Chanel'in yeni makyaj koleksiyonunun yüzü oldu. Şaşırdık mı? Tabii ki hayır, zira Stewart'ın Karl Lagerfeld'le yakınlığı ve daha önce çoğu kez birlikte çalışmalarının sonucunda böyle bir gelişmeyi bekliyorduk.

• Ablası Gigi'nin adımlarında hızla ilerleyen Bella Hadid Marc Jacobs'ın İlkbahar/Yaz kampanya yüzü oldu. Jacobs'ın İlkbahar 2016 defilesinde de yürüyen modelin yanı sıra kampanyada Bette Midler, Sandra Bernhard ve Lana Wachowskii gibi isimler de yer alıyor.

• Grammy Ödül Töreni'nde Lady Gaga, Dowid Bowie'nin anısına şarkı söyleyecek. 15 Şubat'taki, ödül töreninde Görsel Medya için Yazılan En İyi Şarkı adayı olan Gaga, onun izinden gittiği Bowie için solo bir performans yapacak. Gaga'nın yanında  Adele, Kendrick Lamar ve the Weeknd de gecede şarkı söyleyecek. Ayrıca Lady Gaga, Super Bowl'da milli marşı da seslendirecek. 

• Kardeş Middleton tasarımcılığa devam ediyor. Pippa Middleton Tabitha Webb ile birlikte, sözcüsü olduğu İngiliz Kalp Vakfı'na destek olmak için sınırlı sayıda üretilecek baskılı elbiseler ve şallar tasarlıyor. Vakfın 'Roll Out the Red' adlı açık artımasında Middleton'ın tasarımları satışa sunulacak ve parçaların geliri kalp ve dolaşım hastalıkları araştırmalarına fon sağlayacak. Middleton daha önce de vakıf için parçalar tasarlamış ve geçen yaz Wimbledon maçlarında bu parçalarla görüntülenince hepsi kapışılmıştı.

• Kate Middleton artık omuzlarında büyük bir sorumluluk taşıyor! Kraliçe Elizabeth'in yaklaşan 90. doğum günü nedeniyle iş yükünün hafiflemesi için İngiltere Tennis ve Kroket Klübü'ne bağlı olan tüm sporların destekçisi ve ev sahibi rolünü Kate Middleton'a devretti. 64 yıldır aralıksız yaptığı görevin devriyle bu yazdan itibaren Wimbledon'da destekçi ve ev sahibi olarak Cambridge Düşesi Kate Middleton yer alacak. Kraliçe'nin Rugby Futbol Birliği'ndeki aynı göreviniyse 65 yılın ardından, Prens Harry devralacak.