HAILEY BALDWIN JUSTIN BIEBER DÜĞÜNÜNÜN DETAYLARI

Karşınızda Bay ve Bayan Bieber!

Hailey ve Justin Bieber, geçen sene kıydıkları nikahı 30 Eylül Pazartesi günü yaptıkları düğün ile taçlandırdılar. Sevdikleriyle kutladıkları büyüleyici düğün; Güney Carolina'da bulunan, Montage Hotel'de gerçekleşti.

Bir kaynağın E! ile paylaştığı bilgilere göre çift, "mutluluk saçıyordu."

"Gerçekten çok mutlu gözüküyorlardı. Bütün gece yüzleri güldü ve birbirlerinin yanından hiç ayrılmadılar. İkisi de her konuğu karşıladı ve herkesle muhabbet etti. Oldukça samimi bir yemekti ve sevdikleriyle arayı kapatıp, gerçekten gecenin tadını çıkarttılar."

22 yaşındaki güzel model, yemek bölümünde daha dar model bir gelinlik giymeyi tercih etti. Kaynak, "Hailey yüksek boğazlı uzun bir bir gelinlik giydi ve balo salonuna geçmeden önce duvağını çıkarttı. Hailey ve Justin, şapeldeki seramoniden sonra başbaşa vakit geçirdi ve balo salonuna gitmeden önce aileleriyle profesyonel fotoğraf çekimi yaptılar. Tazelenebilecekleri bir gelin odaları vardı" dedi.Düğünün tam bir peri masalı olduğunu söyleyen kaynak, "Kristal mumluklar, beyaz ışıklar ve ağaçlardan sarkan mor lavantalarla adeta büyülü bir ormandı. Dekorun tamamı beyazdı. Koltuklar ve masa dekorları da altın detaylı ve beyazdı. Kaplama çatal bıçaklarda bile altın detaylar vardı. Her masada, Swarovski kristalleriyle donatılmış, üstünde  düğün tarihi ve 'The Biebers' yazılı bir şişe Moët marka şampanya vardı. Birkaç açık bar vardı ve her masa şampanya, şarap ve Don Julio 1942 ile doluydu. Tüm konuklar içiyordu ve çok iyi vakit geçiriyorlardı. Gerçekten tam bir partiydi."

Çift, partiyi daha da canlandırmak için düğünün müzik kontrolünü DJ Tay James'in kontrolüne bırakmış. DJ, çiftin en sevdiği şarkıların ve 90'lar hip-hop hitlerinin yanında Justin 'in şarkılarını da çalmış. Düğünde ayrıca Kanandalı şarkıcı Daniel Caser da sahne aldı. Justin ve Hailey Ceaser'ın "Best Part" ve "We Find Love/Blessed" adlı şarkılarında herkesin önünde dans etmiş.

22 yaşındaki güzel model ilk dansını tabiki de babası Stephen Baldwin ile yaparken Justin de annesi Pattie Mallette ile dans etmiş. Kaynağa göre, "düğünle ilgili her şey; ilk danslar, çiçek fırlatma.. çok gelenekseldi. Çok tatlıydı. Aynı zamanda başka bir grup da gospel müzik performansı sergiledi." Aynı kaynağın verdiği bilgilere göre gelin çiçeğini, Hailey'nin kuzeni yakalamış.

Düğünün davetlileri arasında; 1 yaşındaki kızı Stormi ile Kyli Jenner, Kris Jenner, Cory Gamble ve Kendall Jenner da bulunuyordu. Kylie'nin düğüne Travis Scott ile katılmaması, ayrılık dedikodularını daha da güçlendirdi.

Bir kaynağa göre, "Kylie ve Stormi, Kendall, Corey ve Kris aynı masada oturdular. Kylie dans pistinde elinde bir kadeh şampanya ile Stormi'yle birlikle dans ediyordu. Kris tüm gece Kylie ile ilgilendi. Kylie aynı zamanda oturduğu masada kokteyl de içti.

Yemek oldukça gösterişliydi ancak gecenin sonuna doğru herkes üstünü değiştirdi ve rahatladı. Neredeyse gece 1'e kadar süren düğün, konukların odalarında sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti" dedi.

 Düğüne gelen konuklara Justin'in giyim markası Drew'dan hediyeler verildi.

YAZI: Deniz Akkaya