HAILEY BIEBER KISKANÇLIK İLE NASIL BAŞA ÇIKTIĞINI ANLATTI

Hailey, Justin Bieber ile ilişki geçmişlerini gözden geçirdi…

Justin Bieber ile ilişkilerinde kıskançlık ile nasıl mücadele ettiğini anlatan Hailey Bieber, Ashley Graham’ın ‘Pretty Big Deal’ podcast yayınına katıldı. “İki harika görünen insansınız! Gerçekten çok güzelsiniz. Kıskançlık ile nasıl başa çıkıyorsunuz?” diye soran Ashley Graham’a cevap olarak Hailey Bieber da, “Benim için kıskançlık çok normal ve insani bir duygu. Ne olursa olsun, kıskançlığı içimden atabilseydim yapardım, ama yapamıyorum. Bence bunu kimse yapamaz” dedi. 


“Birçok insan, onun pozisyonunda olan birinin evli olup olmadığını umursamayacak ve bir fırsat var mı diye öğrenmeye çalışacak veya fırsat yok gibi hissetseler bile bir şeyler denemeye çalışacaklar” diyen Hailey, eşinin dünyaca ünlü bir yıldız olması hakkında konuştu. “İnsanların size ne kadar yakınlaşmasına izin vermeniz size kalmış” diyen Hailey, böyle durumlarda eşine güvendiğini belirtti. 


Hailey Baldwin ile birlikte yer aldıkları ve bu yılın başlarında yayınlanmaya başlayan Facebook Watch ‘The Bieber on Watch’ serisinde Justin Bieber, kendisi de kıskançlık üzerinde çalıştığını söylemişti. “Üzerinde çalışmam gereken birçok konu var. Affetmek. Kıskançlık. Hayatımı seninle geçirmeyi seçene kadar sahip olduğumu fark etmediğim güvensizlikler” diyen Justin, eşi Hailey’e hislerini anlatmıştı. 


Ashley Graham ile röportajında, eşinin ilişki geçmişinin farkında olduğunu söyleyen Hailey, Gomez ile yıllardır süren aşk üçgeni söylentilerinden de bahsetti. Justin ile 2009’da tanışan Hailey, 2016’ya kadar sürekli ayrılıp barıştıkları bir ilişki sürdürmüştü. Tüm dünya son ayrılıklarından sonra her şeyin bittiğini düşünürkeni çift hayranlarını evlilik kararları ile şaşırtmıştı. Selena Gomez ile yine Hailey gibi ayrılıp barıştıkları ilişkilerine 2017’de devam eden Justin, Mayıs 2018’de Gomez’den kesin olarak ayrılmıştı. Bu ayrılıktan bir ay sonra Hailey ile Instagram üzerinden ilişkisini doğrulayan Justin, o yılın Temmuz ayında ise Hailey’e evlenme teklifi etmişti. 

“İnanılanların aksine, uzun bir süredir bekardı ve ben de bekardım ve birlikte hayatı anlamaya çalışıyorduk” diyen Hailey, “İnsanlar, tekrar bir araya gelmeden önce de konuşmaya devam ettiğimizi bilmiyor. Her şey çok hızlı oldu, sanırım herkes bunu biliyor. Herkes sürekli ‘Hey, evlendiniz mi?’ diye soruyordu” diye ekledi. Eylül 2018’de Manhattan’da sade bir nikahla evlenen Justin ve Hailey, daha sonra Eylül 2019’da Güney Carolina’da bir d��ğün ile evliliklerini sevdikleri ile kutlamışlardı. 

Geçtiğimiz yıllarda katıldıkları röportajlarda birbirleri hakkında açıkça konuşmayan Selena ve Hailey’nin aralarının kötü olduğu söylenmişti. Ancak hem Selena’ya hem de Hailey’e yakın olan kaynaklar, ikilinin arasında bir gerginlik olmadığını söylüyor. 

Etİketler