HAILEY BIEBER, ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY'DEN ANNELİK TAVSİYESİ İSTEDİ

Hailey ileride çocukları olsun istiyor!

Hailey Bieber, oldukça deneyimli bir isimden annelik tavsiyeleri aldı. İkinci bebeğine hamile olan Rosie Huntington-Whiteley ile ‘Who’s in My Bathroom?’ adlı YouTube serisi için bir araya gelen Bieber, “Anne olmak hakkında gerçekten sıfır bilgim var ama bir gün çocuklarım olsun istiyorum” dedi. Eşi Jason Statham ile ikinci bebeklerini bekleyen Rosie Huntington-Whiteley ise, anne olarak öz sevginin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. “Kendine iyi davranmak,” diye söze başlayan Huntington-Whiteley, “Çünkü bu tam zamanlı bir iş ve gerçekten mücadele gerektiriyor. Evde kalan bir anne olun veya çalışan bir anne… Her zaman zorlukları oluyor ve çok fazla şey yapıyorsunuz. Kendinize nazik olmak ve iyi davranmak çok önemli. Ve bu sadece benim kişisel deneyimimden geliyor,” diye ekledi. 


“Genel olarak içgüdülerinizi takip edin, başka insanların ne dediğini çok fazla dinlemeyin ve çok fazla tavsiyeye de kulak asmayın” diyen Huntington-Whiteley, “Banyomda yerde ağlarken annemi arayabildiğim için de çok şanslıyım,” diye ekledi. Bunun üzerine Bieber da “Kesinlikle bende de durum aynı” diye ekledi. 

2018’de Justin Bieber ile evlenen Hailey Bieber, daha önce de bir aile kurmak istediğinden bahsetmişti. Bu yılın başında Hailey’nin hamile olduğu söylentileri dolaşırken Justin Bieber ise Instagram sayfasından “anne ve baba,” diyerek bir fotoğraf paylaşmış ve dedikoduları artırmıştı. Hailey ise bu fotoğrafın altına, “Herkes farklı algılamadan önce bence bu fotoğrafın yazısını ‘Köpek annesi ve babası,’ diyerek değiştirmelisin” diye yorum yaparak dedikodulara gönderme yapmıştı.