“HOW I MET YOUR FATHER” KADROSUNDA SÜRPRİZ İSİM

“Gossip Girl” mezunu Leighton Meester, New York City'e geri döndü.

*How I Met Your Father 1. Bölüm spoiler içerir!

Evet, doğru okudunuz! Sex and the City’nin Samantha Jones’undan sonra, Gossip Girl’in Blair Waldorf’u “How I Met Your Father” dizisinin kadrosuna katıldı.

How I Met Your Father'ın dizi galasında haftalarca kendinizi "Bu Leighton Meester mı?" diye sorarken bulmış olabilirsiniz. Gossip Girl mezunu, serinin gösterimlerinde Meredith olarak rastgele göründü. How I Met Your Father'ın arkasındaki güçler, sonunda onun diziye dâhil olduğunu doğruluyor.

Meester’ın, dizinin ilk sezonu boyunca görüneceğini bildirildi. Meredith halka açık teklifine hayır dedikten ve onu viral bir yıldıza dönüştürdükten sonra; yeni albümünün Avrupa'daki kaydını yapıyor. Bu, Jesse'nin onu geri kazanmak için bir Avrupa gezisine çıkacağı anlamına mı geliyor? Yoksa Meredith NYC'ye dönüp yeni şarkılarıyla dünyasını mı sallayacak? Leighton'ın karakteriyle ilgili tüm detaylar gizlendiği için bekleyip görmemiz gerekecek.


Merakla beklenen How I Met Your Mother yan dizisi nihayet ilk iki bölümüyle 18 Ocak'ta Hulu'da yayınlandı. How I Met Your Father dizisi haftada bir bölüm yayınlayacak, bu nedenle hayranlar, Hilary Duff'ın oynadığı Sophie'nin ve onun yeni NYC BFF'lerinin anlamaya çalışırken neler olduğunu görmek istiyorlarsa kesinlikle tekrar izlemeliler.