HUGH GRANT VE NICOLE KIDMAN YENİ BİR DİZİ İÇİN BİR ARADA

‘The Undoing’ serisinin fragmanı yayınlandı!

Bunu söylemek bizi mutlu etmiyor ama sonbahar hızlı bir şekilde yaklaşıyor! Tatil sezonuna veda etmek ne kadar hepimizi üzse de yeni diziler ve televizyon programları bir nebze olsa da keyfimizi yerine getiriyor. Yeni mevsim için heyecanlanmamızı sağlayan bir yeni dizi ise Nicole Kidman ve Hugh Grant’in ‘The Undoing’ serisi!


HBO’nun gizemli dram mini serisi olan ‘The Undoing’ 25 Ekim’de seyirciyle buluşacak. 'Big Little Lies’ dizisinin senaristi David E. Kelley tarafından yazılan yeni dizi ‘Bird Box’ filminin yönetmeni Susanne Bier tarafından yönetiliyor. Kidman’ın canlandırdığı başarılı terapist Grace Fraser kitap yazma yolculuğunu ve hayatındaki dramatik olayları konu alan dizi gizem dolu! Cinayet ve kayıp bir eşi arama serüvenini anlatan yeni seride Kidman’a başrolde Hugh Grant eşlik ediyor. 

Daha önce bir arada görmediğimiz Grant ve Kidman, Jean Hanff Korelitz’in ‘You Should Have Known’ kitabından uyarlanan ‘The Undoing’ serisinde bir araya geliyor. Aynı zamanda Edgar Ramirez, Matilda De Angelis, Lily Rabe, Noma Dumezweni ve Donald Sutherland’in yer aldığı dizi hem kadrosu hem de konusu ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı.