Jenna Ortega, Alacakaranlık'ta Olsa Hangi Rolü Oynardı?

Alacakaranlık yönetmeni Catherine Hardwicke’in “Seri bugün çekilse Bella Suwan ve Edward Cullen karakterlerini kimin oynayabilir?” yorumu…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Aralık 2023
Jenna Ortega, Alacakaranlık'ta Olsa Hangi Rolü Oynardı? Getty Images

2008'de izleyici ile buluşan Alacakaranlık'ın (Twilight) yönetmeni Catherine Hardwicke, seri bugün çekilse Bella Suwan ve Edward Cullen karakterlerini kimin oynayabileceğine dair düşüncelerini açıkladı. Bu konuda farklı bir fikir de var...



Catherine Hardwicke, bu hafta serinin 15. yıl dönümünde Josh Horowitz'in “Happy Sad Confused” podcast'ine konuk oldu. Hardwicke, seri bugün çekilse Bella Suwan ve Edward Cullen karakterlerini kimin oynayabileceği hakkında yorumunu paylaştı.


Yeni Edward ve Bella kim olurdu?

Horowitz, ünlü yönetmene orijinalinde Kristen Stewart ve Robert Pattinson canlandırdığı Bella Suwan ve Edward Cullen karakterlerini kimin oynaması gerektiğini sordu.

Hardwick, Jacob Elordi ve Jenna Ortega'nın iki ana karakteri canlandırıp canlandıramayacağı sorusu üzerine "Bu mükemmel olurdu" dedi. Hardwick, Avustralyalı aktör için "O inanılmaz biri. Muhtemelen bugün Edward'ı o oynardı" dedi.


Ünlü yönetmen Horowitz'in Bella önerisini de onayladı ve Wednesday dizisinin 21 yaşındaki yıldızının rol için mükemmel olabileceğini söyledi.


Farklı bir yorum da var...

Alacakaranlık serisi, 2012 yılında tamamlanmış olsa da devamının gelmesi için talep yoğun... Sosyal medyada pek çok kişi de yeni bir filmde Bella Swan rolünü Jenna Ortega'nın üstlenmesi gerektiğini düşünüyor. Screen Rant'ın görüşü ise farklı... Screen Rant, Jenna Ortega'nın en iyi Alice Cullen karakterine yakışacağını düşünüyor. Screen Rant bu görüşü ise şöyle dile getiriyor: "Jenna Ortega serinin başrolünü oynayacak yeteneğine kesinlikle sahip olsa da; Wednesday Addams rolündeki ikonik performansıyla kanıtlandığı gibi, Bella oyuncu için biraz fazla sıradan... Öte yandan Alice Cullen mükemmel bir seçim. İlginç bir psişik vampir olarak Alice, Ortega'nın canlandırmakta çok iyi olduğu benzersiz karakter özelliklerini taşıyor. Jenna'nın Twilight'ın başrolüne ihtiyacı yok ve Twilight'ın da Jenna'nın şöhretine ihtiyacı yok. Bu tür bir istikrarla yeni aktörlerin tanıtılması güzel olurdu".


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.